کد خبر: 33998 A

مدیر برنامه های لمپارد:

قرارداد لمپارد با آبی های لندن در تابستان آینده به پایان می رسد و با توجه به این مطلب که هنوز طرفین در مورد تمدید قرارداد به توافق نرسیده اند، شایعات زیادی در مورد آینده او به گوش می رسد.

مدیر برنامه های فرانک لمپارد، هافبک باتجربه چلسی، صحبت هایی که به تازگی از قول او در مورد آینده این ملی پوش انگلیسی منتشر شده را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، قرارداد لمپارد با آبی های لندن در تابستان آینده به پایان می رسد و با توجه به این مطلب که هنوز طرفین در مورد تمدید قرارداد به توافق نرسیده اند، شایعات زیادی در مورد آینده او به گوش می رسد. در مصاحبه ای که به تازگی از استیو کوتنر، مدیر برنامه های او، منتشر شده بود، به نقل از او گفته شده بود که لمپارد فصل آینده در استمفوردبریج بازی نخواهد کرد.

کوتنر در گفتگو با شبکه بی بی سی، اعلام کرد که هیچ مصاحبه ای در مورد آینده لمپارد انجام نداده و همه شایعات در این مورد را نادرست دانست. من با هیچ کس در مورد آینده لمپارد صحبت نکردم و هیچ مصاحبه ای هم در این مورد نداشتم. در مصاحبه ای که از کوتنر منتشر شده بود، سری آ و باشگاه لاتزیو به عنوان مقصد احتمالی این هافبک باتجربه نام برده شده بود.

لیگ برتر انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر