کد خبر: 34003 A

پدرو:

نیمار در دو سال اخیر درخشش قابل توجهی داشته و به همین دلیل باشگاه های مختلفی از جمله بارسا برای خرید او ابراز علاقه کرده اند.

پدرو، مهاجم بارسا، معتقد است که اگرچه نیمار، ستاره جوان سانتوس، بازیکن بزرگی است اما ممکن است برای سازگار شدن با زندگی در نوکمپ دچار مشکل شود.

به گزارش ایلنا، نیمار در 2 سال اخیر درخشش قابل توجهی داشته و به همین دلیل باشگاه های مختلفی از جمله بارسا برای خرید او ابراز علاقه کرده اند اما پدرو مطمئن نیست که این ملی پوش برزیلی بتواند در ترکیب آبی و اناری ها هم درخشش قبل را داشته باشد.

وی در ادامه افزود: ما می دانیم که او می تواند اینجا بازی کند اما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که او در تیم جای می افتد یا نه. آن چه می دانیم این است که او یکی از بهترین های دنیاست و شایسته بازی کردن در بهترین تیم دنیا نیز هست.

این ملی پوش اسپانیایی همچنین در مورد صدرنشینی تیم بارسا در لالیگا و فاصله 16 امتیازی با رئال در صدر جدول گفت: ما در جدول فاصله خوبی ایجاد کرده ایم. ما امتیازات زیادی پیش هستیم و باید تلاش کنیم که این فاصله افزایش پیدا نکند. تیم با همان جاه طلبی همیشگی بازی خواهد کرد. دیدن دوباره تیتو روی نیمکت بزرگترین لذت برای ماست. امیدوارم او در دیدار با اسپانیول روی نیمکت باشد زیرا این برای ما خیلی مهم است.

بارسلونا فوتبال لالیگا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر