کد خبر: 80815 A

سرمربی فنلاند:

تیم ملی والیبال فنلاند در یک رالی نفس‌گیر و در دقایق آخر کره جنوبی را ناکام کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال فنلاند گفت: بازیکنان ما در مبارزه با کره جنوبی لحظه ای از تلاش دست برنداشتند که تحسین برانگیز بود.

به گزارش ایلنا، توماس ساموئلوو بعد از بازی با کره جنوبی در نشست خبری افزود: بازی خوبی بود. بعد از اینکه ست اول را به کره واگذار کردیم به کار گروهی تکیه کردیم. خوشحالم بردیم و 5 امتیاز کسب کردیم. به تیم کره تبریک می‌گویم و آنها را تحسین می‌کنم. چون لحظه‌ای از کسب امتیاز غافل نشدند. حتی زمانی که در دریافت و دفاع مشکل پیدا کردند. همچنین، از تیم کره به خاطر میهمان نوازی خوبشان تشکر می کنم.

آنتی سیلتالا کاپیتان فنلاند نیز در این نشست خبری گفت: از قبل هم می‌دانستیم بازی سختی خواهد بود. معلوم بود که کره تمرینات بسیار سختی را داشته و سرویس‌های فوق‌العاده خوبی نیز به نمایش گذاشت. بازی امروز تقریباً سخت بود ولی خوشحالم از اینکه بردیم.

پارک کی وون سرمربی تیم ملی والیبال کره جنوبی نیز گفت: همه تلاشمان را کردیم تا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم اگرچه بازیکنانم با همه توان بازی نکردند. باید یاد بگیریم که بر فشار ذهنی خود در حین بازی فائق آییم. برای پیروزی در لیگ جهانی باید بسیار دقیق و حساب شده بازی کرد. قبل از آمادگی برای بازی بعدی به بازیکنانم کمی استراحت می دهم.

تیم ملی والیبال فنلاند در یک رالی نفس‌گیر و در دقایق آخر کره جنوبی را ناکام کرد. این بازی از سری دیدارهای گروه C برگزار شد که تیم فنلاند تیم میزبان را در یک رالی نفس گیر پنج سته و در دقایق آخر شکست داد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر