کد خبر: 8588 A

ویلانووا:

هیچ پیروزی آسان بدست نمی‌آید. بعضی اوقات ما حریف را دست کم می‌گیریم.

سرمربی تیم فوتبال بارسا در آستانه دیدار  با بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا تاکید کرد از این پس برای رسیدن به پیروزی باید تلاش بیشتری بکنند.

به گزارش ایلنا، تیتو ویلانووا در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: اینکه ما این تعداد پیروزی به دست آوردیم، چیزهای زیادی در مورد بازیکنان به ما می‌گوید. می‌توانید ببینید هیچ پیروزی آسان بدست نمی‌آید. بعضی اوقات ما حریف را دست کم می‌گیریم اما دیدیم که سویا چقدر تیم خوبی بود.

وی ادامه داد: همیشه سایر تیم‌ها به دنبال شکست دادن ما هستند و این شرایط را خیلی برای ما دشوار کرده، زیرا سایر تیم‌ها می‌دانند ما چطور بازی می‌کنیم.

ویلانووا همچنین تاکید کرد: هفته مهمی است. ما با بنفیکا و رئال بازی داریم اما هیچ یک از این دیدار سرنوشت‌ساز نیست. مگر اینکه اتفاق بزرگی رخ دهد وگرنه سرنوشت در هفته‌های پایانی رقم می‌خورد.

سرمربی بارسا با اشاره به بازی تیمش مقابل بنفیکا افزود: بنفیکا در خانه بازی می‌کند و فکر نمی‌کنم آنها دفاعی بازی کنند اما اگر آنها بخواهند دفاع کنند، ما با آن کنار خواهیم آمد. به هر حال، فکر نمی‌کنم آنها برای تساوی به میدان بیایند. برای ما همیشه مهمترین دیدار، اولین دیدار پیش رو است. بعد از آن، به بازی‌های بعدی فکر خواهیم کرد. در این مرحله گروهی، تنها 6 دیدار خواهیم داشت.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر