کد خبر: 134 A

صادق گودرزی:

از مدت‌ها قبل با رسول خادم مدیر تیم‌های ملی فیلم مبارزات تمامی رقبایم را دیده بودیم و برای تک تک آن‌ها با برنامه روی تشک کشتی حاضر می‌شدیم.

ایلنا: دارنده مدال نقره المپیک لندن گفت: همگان کشتی‌های هجومی و ایرانی منرا در المپیک دیدند و من به هیچ عنوان کم فروشی نکردم.

به گزارش ایلنا، صادق گودرزی آزادکار وزن ۷۴کیلوگرم با بیان این مطلب افزود: من تا حضور در دیدار فینال ترزیف نفر سوم المپیک پکن و تگی‌یف نایب قهرمان المپیک را شکست دادم.

وی ادامه داد: از مدت‌ها قبل با رسول خادم مدیر تیم‌های ملی فیلم مبارزات تمامی رقبایم را دیده بودیم و برای تک تک آن‌ها با برنامه روی تشک کشتی حاضر می‌شدیم.

دارنده دو مدال نقره جهان با اشاره به اینکه در مباررزه المپیک بسیار بهتر از دو رقابت دیگر با باروفس روبرو شده، تصریح کرد: کادر فنی به خوبی نسخه جنگیدن با باروفس آمریکایی را به من گفته بود اما من متاسفانه در حالیکه که مربیان این نقطه قوت باروفس را به من تذکر داده بودند دوبار در ثانیه‌های پایانی مغلوب این کشتی‌گیر شدم، برای مقابله با او برنامه داشتم اما باور کنید که فقط زورم نرسید.

دارنده مدال برنز جهان خاطرنشان کرد: متاسفانه شاهد هستیم برخی می‌خواهند در نتیجه‌ای که کشتی آزاد در المپیک کسب کرد کادرفنی را مقصر اصلی بدانند در حالیکه خادم اعتبار خود را وسط گذاشت در این ۶ ماه شبانه روز در کنار ما حضور داشت و ما با بالا‌ترین آمادگی فنی و جسمانی راهی المپیک شدیم ولی انگار برخی قرعه‌های دشوار نمایندگان ایران، همراهی نکردن گوی‌ها و آسیب‌دیدگی رضا یزدانی شانس نخست کسب مدال طلای تیم ایران را نمی‌بینند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر