کد خبر: 16333 A

سرپرست تیم کشتی بهشهر:

در صورت بی توجهی به احقاق حق تضییع شده تیم بهشهر، از ادامه حضور در این رقابت ها انصراف می دهیم.

ایلنا - بهشهر: سرپرست تیم کشتی بهشهر از قضاوت یکطرفه داوران در لیگ کشتی جوانان مازندران انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، ایرج منوچهری در گفت‌وگو  با خبرنگاران  از قضاوت نادرست و  یکطرفه داوران در لیگ کشتی آزاد جوانان مازندران انتقاد کرد و گفت: در صورت بی توجهی به احقاق حق تضییع شده تیم بهشهر، از ادامه حضور در این رقابت ها انصراف می‌دهیم.

سرپرست تیم کشتی جوانان بهشهر گفت: در دیدار هفته اول و دوم لیگ جوانان که در بابل برگزار شد، پس از آنکه کشتی گیر وزن 74کیلوگرم بهشهر، مقابل حریف به برتری دس، اعتراضات مربیان و سرپرستان تیم بابلی، روند برگزاری دیگر دیدارهای این دو تیم را تغییر داد.

وی بیان داشت: پس از پایان مسابقه، مربیان تیم بابل به نتیجه اعلام شده اعتراض کردند و داوران مطابق قانون، اقدام به بازبینی فیلم این کشتی کردند اما تغییری در رای آن ها ایجاد نشد.

سرپرست تیم کشتی جوانان بهشهر افزود: بر خلاف قوانین موجود در کشتی، مربیان تیم بابل پس از آن که نتیجه‌ای از فیلم بازی به دست نیا وردند،فیلمی که با دوربین متعلق به خود از جریان کشتی ضبط کرده بودند را برای داوران به نمایش گذاشتند که اقدام داوران در اعلام رای از طریق دیدن فیلمی به جز فیلم ضبط شده مسابقات، غیر قانونی و بر خلاف قانون است.

منوچهری ادامه داد: داوران از حضور من به عنوان سرپرست تیم بهشهر در کنار میز داوری جلوگیری کردند اما فیلم تیم میزبان را بازبینی کردند و بر اساس آن فیلم که وجهه قانونی نیز ندارد، کشتی‌گیر بابلی را برنده اعلام کردند. پس از این اقدام نادرست و خلاف قانون، دلیلی بر ادامه مسابقات ندیدیم و کشتی گیران خود را به روی تشک نفرستادیم.

سرپرست تیم کشتی جوانان بهشهر اظهار کرد: اعتراض خود را به صورت رسمی به هیات کشتی مازندران اعلام کرده‌ایم و در صورتی که حق تضییع شده خود را پس نگیریم، از ادامه حضور در این رقابت‌ها که آمادگی و انگیزه فراوانی نیز برای قهرمانی در آن داریم کناره‌گیری خواهیم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر