کد خبر: 1910 A

حمید سوریان:

بنا برای من فقط یك مربی نیست و او تجربیات مهمی را در اختیار من قرار داده و به معنای واقعی یك معلم اخلاق است.

دارنده مدال طلای كشتی فرنگی المپیك لندن با بیان اینكه بخشی از جوایزش را به مردم زلزله‌زده آذربایجان اهدا كرده،‌ از مردم خواست تا به حمایت‌هایشان از هموطنان آذری ادامه دهند.

به گزارش ایلنا، حمید سوریان در حاشیه مراسم تجلیل از قهرمانان المپیك اظهارکرد:  مسئولان بلافاصله پس از پایان المپیك به قول خود عمل كردند و با اهدای جوایز انگیزه ما را افزایش دادند. فكر می‌كنم با این كار خستگی تمام قهرمانان از تن‌شان بیرون آمد و حالا برای آینده امیدوارتر هستند.

سوریان در پاسخ به سوال یكی از خبرنگاران مبنی بر اینكه جوایزت را به چه كسی اهدا كردی، بیان كرد: واقعیت این است كه جوایزی كه شهرداری به من اهدا كرد را به مردم زلزله‌زده آذربایجان تقدیم كردم و امیدوارم مردم نیز همچنان حمایت‌هایشان را از هموطنان آذری ما داشته باشند تا آینده آنها روشن شود.

دارنده 5 مدال طلای كشتی فرنگی در المپیك لندن با اشاره به حمایت‌های مردم از فرنگی‌كاران بیان كرد: پیش از این نیز گفته بودم مردم همیشه ما را غافلگیر می‌كنند. وقتی حمایت‌های آنها را می‌بینم خوشحال و به ادامه كارم در كشتی امیدوار می‌شوم. خیلی خوشحالم كه توانستم در لندن مدال بگیرم و دل هموطنانم را شاد كنم.

قهرمان كشتی فرنگی المپیك در خصوص اینكه آیا همچنان در كشتی حضور خواهد داشت، گفت: این مساله هنوزمشخص نیست وباید با بعضی بزرگان كه برای آنها احترام زیادی قایل هستم مشورت كنم.

دارنده 5 مدال طلای جهان در خصوص محمد بنا، اظهار داشت: بنا برای من فقط یك مربی نیست و او تجربیات مهمی را در اختیار من قرار داده و به معنای واقعی یك معلم اخلاق است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر