کد خبر: 20415 A

از سوی فیلا تهدید نشده‌ایم؛

هیچ گونه تهدیدی از سوی فیلا یا ioc مبنی بر برگزار شدن هر چه سریعتر انتخابات وجود ندارد.

دبیر فدراسیون کشتی درخصوص نامه های ارسالی از فیلا و کمیته بین‌المللی المپیک مبنی بر هر چه سریعتر برگزار شدن انتخابات این فدراسیون گفت: ما در این ارتباط هیچ گونه نامه ای دریافت نکرده ایم، اما تاکید ioc بر اصلاح اساسنامه فدراسیون است.

عارف ربطی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب تاکید کرد: هیچ گونه تهدیدی از سوی فیلا یا ioc مبنی بر برگزار شدن هر چه سریعتر انتخابات وجود ندارد. انتخابات هم با اعلام زمان آن از سوی وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد، اما نامه هایی از سوی فیلا وهمچنین ioc دریافت کردیم مبنی بر اصلاح اساسنامه که این موضوع به وزارت ورزش وجوانان ارجاع داده شده است. ما نامه‌هایی که از سوی فیلا و ioc به دستمان رسیده را در اختیار وزارت ورزش قرار دادیم تا با تشخیص آنها اصلاح اساسنامه صورت بگیرد.

دبیر فدراسیون کشتی با اشاره به برگزاری مسابقات جام جهانی این رشته در اسفند ماه گفت: خوشبختانه ما میزبان این مسابقات هستیم و به همین خاطر ستادی را تشکیل داده ایم تا مسائل پیرامون این مسابقات را پیگیری کنند. هتل ها رزرف شده است و طبق پیش بینی‌ها 10 کشور در رشته آزاد و 10 کشور در رشته فرنگی در مسابقات جام جهانی تهران شرکت خواهند کرد.

ربطی در پاسخ به این سوال که آیا برای برگزاری مسابقات جام جهانی با مشکل روبرو نیستند، گفت: به طور یقین برای انجام هر چه بهتر این مسابقات و همچنین برنامه های فدراسیون کشتی نیاز به کشتی داریم وامیدواریم مسئولان کمک کنند تا مشکلات مالی فدراسیون برطرف شود در همین ارتباط رایزنی‌های لازم را انچام داده ایم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر