کد خبر: 320 A

شنبه عازم رقابت‌های جهانی می‌شویم؛

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان روزهای ۳۱ مردادماه و اول شهریورماه در شهر باکو پایتخت آذربایجان برگزار می‌شود.

ایلنا: سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان گفت: شنبه هفته آینده برای شرکت در رقابتهای جهانی راهی کشور آذربایجان می‌شویم.

سید مراد محمدی با بیان این مطلب افزود: پس از شرکت در رقابت‌های آسیایی قرقیزستان یک مرحله اردوی سخت و پرفشار را در مشهد پشت سر گذاشتیم.

وی با ابراز رضایت از برگزاری اردو در مشهد اظهار داشت: پس از این اردو مرحله پایانی تمرینات ما که سبک شده، برای شرکت در رقابت‌های جهانی در محل خانه کشتی شماره ۲ برگزار شد و ما روزهای پایانی تمرینات خود را پشت سر می‌گذاریم.

دارنده مدال برنز المپیک با اشاره به اینکه شرایط این تیم خوب است تصریح کرد: کسب نتیجه در رده‌ای سنی نوجوانان قابل پیش بینی نیست چرا که ممکن است با هر اشتباه که اقتضای سن کشتی گیران این رده‌ای سنی است نتیجه یک مسابقه تغییر کند.

دارنده مدال‌های رقابت‌های جهانی در پایان خاطرنشان کرد: ما در رقابت‌های جهانی رقبای سرسختی چون روسیه، آذربایجان و چند کشور را دیگر را پیش رو داریم اما مطمئن هستم شاگردانم با تمام توان به مصاف رقبای خود می‌روند.

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان روزهای ۳۱ مردادماه و اول شهریورماه در شهر باکو پایتخت آذربایجان برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر