کد خبر: 43170 A

سید علی بامشكی خبر داد:

رقابت‌های كشتی فرنگی و آزاد قهرمانی بزرگسالان استان به تر تیب در روزهای 20 و 27 بهمن ماه در خانه كشتی مجموعه ورزشی شهید بهشتی مشهد برگزار خواهد شد.

رییس هیات كشتی خراسان رضوی از اعزام تیم‌های كشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان این استان به رقابت‌های قهرمانی كشور و برگزاری مسابقات كشتی آزاد و فرنگی قهرمانی بزرگسالان استان به مناسبت دهه مبارك فجر خبر داد.

به گزارش ایلنا، سید علی بامشكی افزود: رقابت‌های كشتی فرنگی و آزاد قهرمانی بزرگسالان استان به ترتیب در روزهای 20 و 27 بهمن ماه در خانه كشتی مجموعه ورزشی شهید بهشتی مشهد برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اعزام تیم كشتی آزاد نوجوانان خراسان رضوی به رقابت‌های قهرمانی كشور كه 18 تا 20 بهمن ماه در شهرستان مسجد سلیمان استان خوزستان برگزار می‌شود، عنوان كرد: این تیم 10 نفره با مربیگری اسماعیل تاتاری، كاوه ترابی و عباس عربی و به سرپرستی قدیر نخودچی در این رقابت‌ها شركت خواهند كرد.

رییس هیات كشتی خراسان رضوی با اشاره به حضور تیم كشتی فرنگی جوانان استان در مسابقات قهرمانی كشور كه از 11 تا 13 بهمن ماه در ایلام برگزار شد، خاطرنشان كرد: از این تیم كه با مربیگری حمید باوفا به این مسابقات اعزام شده بود، امید قادری كشتی‌گیر فریمانی وزن 60 كیلوگرم تیم استان با كسب مدال طلا و مقام اول این رقابت‌ها به عنوان فنی‌ترین كشتی‌گیر این دوره از رقابت‌ها انتخاب شد.

بامشكی یادآور شد: علیرضا افتخاری فرنگی‌كار نوجوان وزن 60 كیلوگرم استان خراسان رضوی نیز كه به همراه تیم منتخب كشتی فرنگی نوجوانان استان در رقابت‌های قهرمانی كشور كه 4 تا 6 بهمن‌ماه در ماهشهر برگزار شده بود توانست با كسب مدال طلا به عنوان فنی‌ترین كشتی‌گیر این مسابقات انتخاب شود.

رییس هیات کشتی خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر