کد خبر: 43264 A

کشتی جام دیوید شولتز؛

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی جام دیوید شولتز روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در شهر کلرادو اسپرینگز آمریکا برگزار شد.

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی جام دیوید شولتز روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در شهر کلرادو اسپرینگز آمریکا برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در رقابت‌های کشتی آزاد در وزن 55 کیلوگرم مائورو هاندا از ژاپن و مارک مکنایت از آمریکا اول و دوم شدند، در 60 کیلوگرم، دیوین کارتر از آمریکا و باجرانگ از هند به مقام اول و دوم رسیدند و ماگمود قربان علی یف از روسیه و آدام هال از آمریکا نیز در وزن 66 کیلوگرم اول و دوم شدند.هایسلان گارسیا از کانادا در این وزن به مقام سوم مشترک رسید.

بر این اساس، در وزن 74 کیلوگرم، علیماز ساناکوف از روسیه با برتری مقابل کالت اسپانسر از آمریکا قهرمان شد، در وزن 84 کیلوگرم، جان ریدر از آمریکا با غلبه بر آستین تراتمن هموطن خود اول شد، میچالک و درون وین از آمریکا در وزن 96 کیلوگرم به مقام اول و دوم رسیدند و زک ری و سانی رهینسکا از کشور میزبان نیز در وزن 120 کیلوگرم اول و دوم شدند.

در کشتی فرنگی نیز وان فاو و شاهو یانگ از چین، آلمات کبیسایف از قزاق، شاهو وانگ از چین، دوسژان کارتیکوف از قزاقستان، جردن هام از آمریکا، ویلوس لارینیتاس از لیتوانی و یوهان یورن از سوئد دارنده مدال برنز المپیک قهرمان شدند.

در مهمترین کشتی‌ها در وزن 120 کیلوگرم نورماخان تنالیف از قزاقستان را مغلوب کرد و در وزن 84 کیلوگرم دانیال حاجی‌یف از قزاقستان به دلیل مصدومیت مقابل رقیب آمریکایی خود حاضر نشد. وان فاو در وزن 55 کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی آلمات کبیسبایف از قزاقستان را شکست داد و جوبترمن کشتی گیر آمریکایی وزن 60 کیلوگرم از دور رقابتها کنار رفت. در کشتی فرنگی در رده بندی غیر رسمی رقابت‌ها تیم قزاقستان اول شد و تیم‌های چین و لیتوانی دوم و سوم شدند.

 

کشتی آزاد و فرنگی جام دیوید شولتز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر