کد خبر: 47183 A

با تصمیم فدراسیون؛

فدراسیون کشتی از تمامی مردم ایران، دعوت می‌کند، روزهای اول تا چهارم اسفندماه با حضور در سالن 12 هزار نفری آزادی عزم ملی مردم ایران اسلامی را برای حفظ کشتی در رقابت‌های المپیک نشان دهند.

جام‌های جهانی کشتی فرنگی و آزاد یک فرصت مناسب برای نشان دادن علاقه و دلبستگی مردم ایران به ورزش اول خود، کشتی است و حضور تماشاگران در سالن 12 هزار نفری آزادی در روزهای اول تا چهارم اسفندماه بار دیگر نشان می دهد کشتی ورزشی محبوب است و باید در المپیک حفظ شود.

به گزارش ایلنا، با تصمیم مسئولان فدراسیون کشتی تماشای این مسابقات برای عموم علاقه‌مندان به ورزش اول کشور رایگان است و فدراسیون کشتی از تمامی مردم ایران، دعوت می‌کند، روزهای اول تا چهارم اسفندماه با حضور در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران علاوه بر تشویق دلاورمردان تیم‌های ملی فرنگی و آزاد کشورمان، عزم ملی مردم ایران اسلامی را برای حفظ کشتی در رقابت‌های المپیک نشان دهند.

فدراسیون کشتی ضمن قدردانی از تلاش تمامی همکاران محترم رسانه در صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها برای جلوگیری از حذف کشتی از بازی‌های المپیک از آنها درخواست می‌کند، یاری رسان ورزش اول در این کار ملی باشند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر