کد خبر: 50381 A

از سوی باشگاه فولاد ماهان مطرح شد؛

ماهان سپاهان با درک به هنگام دغدغه ملت شریف ایران درخصوص حذف کشتی از رقابت‌های المپیک همنوا شده و با کمک به برگزاری باشکوه آن در تهران در این خصوص پیشگام شدند.

گروه توسعه صنعتی ماهان سپاهان و باشگاه فولاد ماهان سپاهان قهرمانی غرور آفرین تیم ملی کشتی آزاد و نایب قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران را به عموم مردم تبریک و تهنیت می‌گویند.

به گزارش ایلنا، در موقعیتی که شرایط پیرامونی فدراسیون کشتی، مسئولان برگزار کننده رقابت‌های جام‌جهانی کشتی در ایران را نسبت به میزبانی دو دل کرده بود گروه توسعه صنعتی ماهان سپاهان به عنوان حامی همیشگی ورزش همگانی، قهرمانی و حرفه‌ای کشور به یاری مسئولان شتافت تا با قبول حمایت و برگزاری این رقابت‌ها به پرآوازه‌تر ساختن نام ایران و ایرانی در میان کشورهای سفر کرده به ایران و بازتاب این میزبانی در کشورهای مختلف جهان یاری رسانده باشد.

از دیگر سو گروه توسعه صنعتی ماهان سپاهان و باشگاه فولاد ماهان سپاهان با درک به هنگام دغدغه ملت شریف ایران درخصوص حذف کشتی از رقابت‌های المپیک همنوا شده و با کمک به برگزاری باشکوه آن در تهران در این خصوص پیشگام شدند. حرکتی که به ضرس قاطع در اذهان اهالی کشتی در سراسر گیتی به یادگار باقی خواهد ماند.

در این میان قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد و نایب قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران شیرینی این میزبانی را به کام تک تک مردم ورزش‌دوست ایران دو چندان کرد و جشن هواداران حاضر در سالن 12 هزار نفری آزادی و شادمانی 75 میلیونی ایرانی‌ها را به همراه داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر