کد خبر: 574 A

مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جهان؛

رقابت‌های پنج وزن نخست مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان از ساعت 13:30 امروز سه شنبه آغاز می‌شود.

مراسم وزن کشی پنج وزن نخست مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان عصر امروز در باکو پایتخت کشور آذربایجان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در وزن 42 کیلوگرم که 13 کشتی گیر حضور دارند مرتضی فرزین فر در دور نخست به مصاف آیتوگان ژانژیگیتوف از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران مغولستان و گرجستان روبرو می‌شود.

در وزن 50 کیلوگرم علی محمدزاده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف الوکبیک ژولدوشبکوف از قرقیزستان می‌رود و در صورت پیروزی در این کشتی در دور بعد با برنده کشتی گیران اوکراین و روسیه روبرو می‌شود در این وزن 18 کشتی‌گیر حضور دارند.

در وزن 58 کیلوگرم که 19 کشتی گیر حضور دارند سمیر یاوری پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف اردن باتارچولون از مغولستان می‌رود و در صورت پیروزی در این مسابقه در دور بعد با برنده کشتی گیران ازبکستان و قزاقستان روبرو می‌شود.

در وزن 69 کیلوگرم رضا مظفری در دور نخست به مصاف یرکبولان تیلیو از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی گیران آمریکا و گرجستان مسابقه می دهد در این وزن 17 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 85 کیلوگرم که 17 کشتی گیر حضور دارند حسین شهبازی در دور اول با ارن توران از ترکیه مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران آلمان و ازبکستان می‌رود.

رقابت‌های پنج وزن نخست مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان از ساعت 13:30 امروز سه شنبه آغاز می‌شود.

 

کشتی کشتی ایران کشتی آزاد نوجوانان جهان مسابقات جهانی کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر