کد خبر: 86643 A

2سال وقت داشتند انتخابات برگزار نکردند؛

سرمربی سابق تیم ملی کشتی کشورمان گفت: مخالف برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کشتی هستم.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی کشورمان گفت: مخالف برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کشتی هستم.

منصور برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: مخالف این هستم که الان انتخابات ریاست فدراسیون کشتی برگزار شود چون در آستانه مسابقات جهانی هستیم و تیم بسته شده است.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد کشورمان متذکر شد: آقایان 2 سال وقت داشتند اما انتخابات فدراسیون را برگزار نکردند. دولت هم دارد عوض می شود و وزیر جدید ورزش هم می‌آید و بهتر است پس از انتخابات کابینه دولت جدید، انتخابات ریاست فدراسیون کشتی را برگزار کنند تا رئیس جدید بتواند با وزیر جدید کار کند.

وی افزود:‌ جای تاسف است اساسنامه فدراسیون کشتی ما ایراد دارد. ما ملت بزرگ و با فرهنگی هستیم و شرمنده می‌شویم با داشتن این همه آدم باسواد، تحصیلکرده و حقوقدان فدراسیون ما چنین وضعیتی دارد. با داشتن این همه حقوقدان یعنی نمی‌توانیم یک اساسنامه برای کشتی بنویسیم؟

این پیشکسوت کشتی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که نمی‌خواهیم بنویسیم چون سیاسیون می‌خواهند همه جا دست داشته باشند، اما آقایان سیاسی، دست از سر ورزش بر دارید چون کمیته المپیک جهانی و فیلا دوست ندارند ورزش با سیاست عجین باشند.

برزگر در پایان گفت: الان کشتی ما را رسول خادم دارد می‌چرخاند. اگر رسول پای خودش را کنار بکشد، همین چیزی هم که داریم، از دست می‌رود. الان کشتی ما نظم خوبی دارد و کشتی‌گیر سالاری دارد از بین می‌رود و با این شرایط و نظم خوبی که داریم، در المپیک برزیل نتایج بسیار خوبی خواهیم گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر