کد خبر: 1070 A

با نظر کادرپزشکی پرسپولیس؛

امیر عابدزاده هم قبل از تمرین امروز در کلینیک حاضر شد. او تحت فیزیوتراپی قرار گرفت و کادر پزشکی هم ادامه تمرینات را برای او بلامانع اعلام کرد.

ایلنا: هادی نوروزی تمرینات خود را آغاز کرد ولی سامان آقازمانی هنوز برای بازی داربی آماده نشده است.

به گزارش ایلنا، هادی نوروزی تمرینات خود را آغاز کرد ولی سامان آقازمانی هنوز برای بازی داربی آماده نشده است. نوروزی که به دلیل خطای بازیکن داماش از ناحیه عضله چهار سر و پشت زانو دچار کوفتگی و خونمردگی شده بود، با توجه به در پیش بودن داربی، تمرینات خود را از امروز آغاز کرد و بنابر اعلام کادر پزشکی مشکلی برای حضور در این بازی ندارد.

کادر پزشکی همچنین با تائید این مطلب که روبرتو سوسا به بازی نمی‌رسد، وضعیت سامان آقازمانی را در دست بررسی اعلام کرد. آقازمانی در بازی با داماش از ناحیه رباط‌های داخلی و خارجی مچ پا دچار کشیدگی شد و تلاش کادر پزشکی برای آماده شدن این بازیکن ادامه دارد.

دیگر بازیکن مصدوم پرسپولیس هم مسعود داستانی است. او پیش از این، در جریان تمرینات از ناحیه کتف آسیب دیده بود. او هم در تمرین امروز غایب بود و از سوی کادر پزشکی برای انجام MRI اعزام شد. امیر عابدزاده هم قبل از تمرین امروز در کلینیک حاضر شد. او تحت فیزیوتراپی قرار گرفت و کادر پزشکی هم ادامه تمرینات را برای او بلامانع اعلام کرد.

فوتبال ایران دربی سرخابی فوتبال دربی هفتاد و پنج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر