کد خبر: 11089 A

هاشمی حسینی:

با کسب امتیاز کامل در خانه حریف می‌توانیم گام های بلندتری را در ادامه کار در لیگ دسته یک فوتبال کشور برداریم.

سرپرست تیم فوتبال ابومسلم خراسان رضوی گفت: برای باقی ماندن در کورس بالای جدول نیاز به کسب 3 امتیاز بیرون از خانه در مقابل مس سرچشمه داریم.

به گزارش ایلنا، هاشم حسینی با بیان این مطلب اظهارکرد: تا پایان هفته پنجم تنها با تفاضل یک گل کمتر نسبت به مس سرچشمه در جایگاه هفتم جدول قرار داریم و شدیدا به دنبال کسب 3 امتیاز بازی پنجشنبه 20مهرماه جاری هستیم.  این بازی از ساعت 15 فردا در ورزشگاه زینلی سرچشمه آغاز می‌شود و با کسب امتیاز کامل در خانه حریف می‌توانیم گام های بلندتری را در ادامه کار در لیگ دسته یک فوتبال کشور برداریم.

حسینی در خصوص تیم فوتبال مس سرچشمه اظهار کرد: این تیم سال گذشته در لیگ برتر حضور داشته و از مربی خوبی چون داوود مهابادی بهره می‌برد و ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجره برخوردار است.

وی با بیان اینکه تیم ابومسلم در برابر این تیم دست و پا بسته نیست، افزود: تیم مس سرچشمه در بازی قبلی خود توانست با گل به خودی مدافع تیم پاس از حریفش بگذرد و قطعا فردا هم به دنبال کسب پیروزی در خانه است.

سرپرست تیم فوتبال ابومسلم خراسان شرایط تیم خود را مناسب توصیف کرد و گفت: خوشبختانه برای دیدار فردا بازیکن مصدوم و محروم نداریم و امیدوارم بازیکنان تفکرات غلام پیروانی را در بازی با مس سرچشمه به خوبی پیاده کنند و با دست پر به مشهد باز گردیم.

حسینی در پایان گفت: بعد از این بازی پنجشنبه 27مهرماه در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف اتکا گلستان خواهیم رفت

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر