کد خبر: 1157 A

ملامحمد خبرداد:

پیش از آغاز بازی از خانواده شهیدان لاجوردی و عراقی تجلیل می شود و از دو تن از پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس و یک نفر از جامعه ورزش تجلیل خواهد شد.

رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال گفت: کمیته فرهنگی برنامه های ویژه ای برای داربی 75 دارد.

به گزارش ایلنا، ملامحمد با بیان این مطلب اظهارداشت: ما برای تماشاگران یک سایت رفاهی احداث کرده ایم و در این سایت رفاهی برای آنها پذیرایی تدارک دیده شده است. یک سامانه نشاط برای برگزاری برنامه های فرهنگی ویژه تماشاگران تدارک دیده شده که قرار است در آن فیلم نارنجی پوش نشان داده شود. همچنین بسته های سلامت شامل حوله، مسواک، خمیردندان هم توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: قرار است لحظات مفرحی را برای هواداران دو تیم بسازیم و مسابقات طناب‌کشی و دارت و و ورزشی هم برای تماشاگران برگزار خواهد شد. چادرهایی که برپا شده است همه به آب شرب، روشنایی و سرویس های بهداشتی مجهز هستند. همه اقدامات با همکاری شهرداری منطقه 22 انجام می شود و دو گروه مستند ساز هم از اقدامات شهرداری فیلمی مستند می سازند.هدایایی هم قرار است به تماشاگران اهدا شود.

ملامحمد در ادامه گفت: 20 روحانی برای پاسخگویی به سوالات شرعی هواداران در چادرها مستقر هستند و نماز جماعت اقامه خواهد شد. در داخل ورزشگاه هم از ساعت 13 برنامه هایی چون ورود پرچم داران به پیست ورزشگاه و اجرای سرود ملی و همچنین اجرای سرودهای ملی و ورزشی در دستور کار قرار دارد. حرکات نمایشی با توپ قرار است توسط گروهی شامل 12 نفر اجرا شود. مسابقه پیامکی هم در نظر گرفته شده است.

وی در پایان گفت: ساعت 15:10 فردا، مسابقه کوچولوهای ایرانی در قالب دو تیم قرمز و آبی به مصاف هم خواهند رفت که تا ساعت 16 ادامه خواهد داشت. تا ساعت 16:50 که دو تیم برای گرم کردن وارد زمین می شوند سرودهای ملی و ورزشی پخش می شود. پیش از آغاز بازی از خانواده شهیدان لاجوردی و عراقی تجلیل می شود و از دو  تن از پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس و یک نفر از جامعه ورزش تجلیل خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر