کد خبر: 1214 A

بخاطر نتایج گریه نمی‌كنم؛

می‌خواهم با قهرمانی از پرسپولیس بروم/نگران برکناری نیستم/پرسپولیس را خودم نبسته‌ام.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که پاسخگوی نتایج تیم است و به خاطر نتایجی که کسب می کند، گریه نمی‌كند.

به گزارش ایلنا، مانوئل ژوزه عصر امروز در نشست خبری پیش از داربی 75 با بیان این مطلب گفت: دربی‌ها عشق و علاقه به فوتبال را بیشتر می‌كنند. من تجربه بیش از ده‌ دربی را در کارنامه دارم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه با بیان اینکه می‌خواهیم تیم را تغییر دهیم، افزود: در دوران كاری‌ام این بدترین شروعی است كه داشتم. دلیل آن هم این است كه كارها خیلی سریع‌ انجام شد و ما كمی بدشانس بودیم. در 5 بازی اخیر حدود 22 موقعیت گل داشتیم ولی گل‌های كمی به ثمر رساندیم.

وی ادامه داد:  در دربی معمولا جزئیات كوچك است كه باعث می‌شود یك تیم پیروز شود. باید از اشتباه حریف استفاده كرد. امیدوارم فردا ما اشتباه نكنیم و از اشتباه حریف‌ بهره ببریم و شانس هم با ما یار باشد.

ژوزه در ادامه متذکر شد: وقتی به پرسپولیس آمدم بازیكنان را نمی‌شناختم و فقط اسم علی كریمی و مهدی مهدوی كیا را شنیده ‌بودم. ما باید احساسات خود را كنترل كنیم و اگر این كار را بكنیم شانس بیشتری برای برنده شدن داریم. دربی همیشه مهم است. من همیشه در داربی موفق بوده‌ام اما معلوم نیست فردا هم موفق باشم.

سرمربی پرسپولیس همچنین با بیان اینکه دنبال بهانه نیستم و مسئولیت نتایج بد را قبول می‌كنم، متذکر شد: من از نتایج فرار نمی‌كنم و بخاطر نتایجی که کسب می‌کنم، گریه هم نمی‌كنم.

وی با تاکید بر اینکه پرسپولیس را خودم نبسته‌ام، اضافه کرد: اگر من بودم هیچ‌وقت تیم را با این تعداد بازیكن نمی‌بستم. اگر امسال نتوانستم قهرمان شوم می‌خواهم آینده تیم را درست كنم و كاری كنم فصل بعد قهرمان شویم.اگر نتیجه بازی فردا بد باشد و من را اخراج كنند اشتباه بزرگی است چراكه تیم خیلی بد بسته شده و ما باید یك تیم قوی درست كنیم كه اگر امسال موفق نشدیم، سال بعد قهرمان باشیم.

سرمربی پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: به هواداران تیم قول می‌دهم که برای قهرمانی به پرسپولیس آمده‌ام. قرارداد من یكساله است اما اگر من و باشگاه به توافق برسیم یكسال دیگر هم می‌مانم. می‌خواهم با قهرمانی از پرسپولیس بروم.

وی همچنین تصریح کرد: من پیراهن قرمز پوشیده‌ام و تا زمانی كه در این تیم هستم این لباس را از تنم بیرون نمی‌آورم. زندگی ادامه دارد. هیچكس همیشه پیروز نیست. وقتی می‌بازم خودم را بدترین مربی دنیا نمی‌دانم و برعكس وقتی می‌برم هم نمی‌گویم بهترین مربی دنیا هستم.

سرمربی پرسپولیس همچنین با بیان اینکه نگران برکناری نیستم، تاکید کرد: در آخرین تمرین با بازیكنان و مربیان جلسه‌ای برگزار كردیم تا اعتماد به نفس تیم را بالا ببریم. من نگران بركناری نیستم.

فوتبال ایران دربی سرخابی مانوئل ژوزه دربی هفتاد و پنج فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر