کد خبر: 13041 A

در دیداری تدارکاتی؛

دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال راه‌آهن تهران و سپاهان اصفهان که دوشنبه شب در ورزشگاه اکباتان برگزار شد با نتیجه مساوی به پایان رسید.

دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال راه‌آهن تهران و سپاهان اصفهان که دوشنبه شب در ورزشگاه اکباتان برگزار شد با نتیجه مساوی به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، دیدار تیم‌های فوتبال را‌ه‌آهن تهران و سپاهان اصفهان که آخرین بازی تدارکاتی دو تیم قبل از بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر بود، دوشنبه شب با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

ایمان رزاقی‌راد در دقیقه 10 روی کرنر جهانگیر عسگری و با ضربه سر تک گل راه‌آهن را به ثمر رساند و امین جهان‌عالیان بازیکن جوان سپاهان در دقیقه 38 گل تساوی تیمش را وارد دروازه راه‌آهن کرد. البته هر دو تیم چند موقعیت دیگر هم به دست آوردند که با درخشش دروازه‌بان‌ها و بی‌دقتی مهاجمان، این موقعیت‌ها از دست رفت.

داوری این بازی به عهده مرتضی کریمی داور جنجالی دربی در زمان سرمربیگری علی دایی در پرسپولیس بود که گل دقایق اولیه محمد نوری را آفساد اعلام کرد و پرسپولیس را از یک گل محروم کرد.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن در این بازی دو ترکیب متفاوت را به زمین فرستاد تا در آستانه بازی با پرسپولیس، بازیکنانش محکی جدی بخورند.

برای تماشای این مسابقه صادق رئیسی‌کیا مدیرعامل، کاظم امانی قائم مقام، زندی معاون اجرایی و بیگدلی مشاور ارشد باشگاه راه‌آهن، علیرضا رحیمی مدیرعامل سپاهان و محمد مایلی‌کهن سرمربی پیشین تیم‌ ملی در ورزشگاه اکباتان حضور داشتند که مایلی‌کهن 10 دقیقه پیش از پایان بازی ورزشگاه را ترک کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر