کد خبر: 13093 A

هنوز به جایی نرسیده‌ایم؛

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پیروزی تیمش مقابل کره جنوبی نقش هواداران در کسب این پیروزی را انکار ناپذیر توصیف کرد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پیروزی تیمش مقابل کره جنوبی نقش هواداران در کسب این پیروزی را انکار ناپذیر توصیف کرد.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی‌روش پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: حق بازیکنانم یک تبریک بزرگ است اما باید بدانیم که فقط سه امتیاز گرفته‌ایم و بازی با ازبکستان را پیش رو داریم. آن‌ها با شهامت و پشتکار به این پیروزی رسیدند و بسیار باهوش کار کردند. بازیکنان همه برنامه‌های ما را در زمین پیاده کردند. باز هم به آن‌ها و تماشاگران تبریک می‌گویم.

وی در ادامه گفت: فراموش نکنید که ما بازی با ازبکستان را در پیش داریم و از هواداران می‌خواهیم که در آن بازی هم به ورزشگاه بیایند. پیروزی برابر کره درس خوبی برای ما بود که بدانیم هر گاه متحد باشیم موفق می‌شویم. اما باید بدانید که برای رسیدن به جام جهانی پستی و بلندی زیادی پیش رو داریم. بعضی وقت‌ها پیروز می‌شویم و بعضی وقت‌ها شکست می‌خوریم اما مهم این است که در هنگام شکست‌ها هم از حمایت همه برخوردار باشیم. هیچ شکی نیست که امروز حمایت تماشاگران به پیروزی ما خیلی کمک کرد.

وی درباره عملکرد تیم داوری بازی هم گفت: از بین سه تیمی که امشب در زمین حاضر بودند یعنی تیم‌های ایران و کره جنوبی و تیم داوری بدون شک ضعیف‌ترین عملکرد متعلق به تیم داوری بود. یک سری اتفاقات از دید داور سنگاپوری پنهان ماند، البته ما انتظاری از داوران نداریم بلکه از تیم خودمان انتظار داریم که عملکرد خوبی در زمین داشته باشند.

کی‌روش همچنین گفت: مهم است که بدانیم با این پیروزی هنوز به جایی نرسیده‌ایم و فقط سه امتیاز گرفته‌ایم. کارمان از فردا دوباره شروع می‌شود و پس از استراحتی کوتاه سعی می‌کنیم که برای بازی با ازبکستان آماده شویم. بازیکنان ما فقط یک هدف دارند و آن این است که با افتخار پیراهن تیم ملی‌شان را بپوشند و برای رسیدن به جام جهانی کوشش کنند. آن‌ها در این راه می‌خواهند بهترین عملکرد را داشته باشند.

جام جهانی 2014 برزیل کی‌روش تیم ملی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر