کد خبر: 1353 A

هفته ششم لیگ بر‌تر فوتبال؛

هفته ششم لیگ بر‌تر فوتبال امروز از ساعت ۱۸با برگزاری دربی ۷۵ بین دو تیم پرسپولیس و استقلال برگزار شد که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند.

هفته ششم لیگ بر‌تر فوتبال امروز با برگزاری دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی پی گیری شد که در پایان دو تیم به تساوی رسیدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته ششم لیگ بر‌تر فوتبال امروز از ساعت ۱۸با برگزاری دربی ۷۵ بین دو تیم پرسپولیس و استقلال برگزار شد که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند.

استقلال در دقایق ابتدایی بازی حملاتی روی دروازه پرسپولیس داشت اما بعد از چند دقیقه این پرسپولیس بود که با ضربه سر علی کریمی موقعیت خطرناکی ایجاد کرد اما این توپ به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

در ادامه مسابقه این سرخپوشان بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما تلاش دو تیم تا دقیقه ۱۵ گلی در بر نداشت.

در ۱۵ دقیقه دوم دو تیم بیشتر در میانه میدان کار خود را دنبال کردندامادر دقیقه ۲۲ شوت محکم جانواریو از کنار دروازه پرسپولیس گذشت.

در ادامه این آبی پوشان بودند که بازی را بهتر پیش بردند اما دوباره با توپ گیری بازیکنان پرسپولیس بازی متعادل شد و البته در دقایقی هم این پرسپولیس بود که توسط قاضی یک موقعیت خطرناک را روی دروازه استقلال روی پاس زیبای کریمی ایجاد کرد ولی با بی‌دقتی توپ را به بیرون زد.

در ادامه بازی کمی متعادل‌تر شد ولی باز هم در دقایق پایانی این پرسپولیس بود که بهتر نشان داد ولی موقعیت‌های خود را یکی پس از دیگری از دست داد تا بازی در این نیمه با حساب صفر بر صفر به پایان برسد.

اما در نیمه دوم دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و شاهد خلق موقعیت‌های زیادی از دو تیم بر روی دروازه‌ها نبودیم البته شاید بتوان گفت که پرسپولیس برتری محسوسی بر حریف خود در ۱۵دقیقه اول نیمه دوم داشت.

در ادامه به خاطر پرتاب اشیاعی توسط تماشاگران دقایقی بازی قطع شد ولی دوباره با دستور ترکی بازی ادامه پیدا کرد و این در حالی بود که هر چند پرسپولیس بر تری نسبی بر حریف خود داشت اما نتوانست از موقعیت‌های خود استفاده کند و بازی همچنان بدون گل ادامه پیدا کرد.

در دقایق پایانی بازی دو تیم بازی متعادلی به نمایش گذاشتند و در پایان دو تیم با تساوی بدون گل به کار خود در دربی ۷۵ خاتمه دادند.

محسن ترکی داور این مسابقه به مهرداد پولادی از پرسپولیس و سیاوش اکبرپور و حنیف عمران‌زاده از استقلال کارت زرد نشان داد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر