کد خبر: 1444 A

بهروان:

فحاشی‌ها در ورزشگاه‌ها فقط در دربی دیروز نبوده و مدت‌هاست که وجود دارد.

 سرپرست سازمان لیگ درباره داربی 75 تهران به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا بهروان دراین باره گفت: داربی 75 درست مثل داربی های گذشته برگزار شد و البته حاشیه هایی داشت. یکی از نکات مثبت این داربی پرشدن ورزشگاه و برگزاری برنامه های فرهنگی در زمین بود که به خوبی اوقات تماشاگران را پر کرد. این بازی یک بازی بزرگ است که سالی حداقل دو بار انجام می شود و یک بازی ویژه است.

وی متذکر شد: هر چند درگیری‌هایی روی سکوها بین تماشاگران رخ داد اما چه پیش از بازی و چه پس از بازی، در خارج از ورزشگاه درگیری بین هواداران دو تیم رخ نداد و حتی خسارتی هم به اموال عمومی وارد نشد.اینها از نکات مثبت دربی دیروز بود.

بهروان ادامه داد: به هر صورت ما اتفاقاتی که در ورزشگاه افتاد را به کمیته انضباطی گزارش داده ایم.آنها خودشان هم با 11 ناظر مخفی به همراه رئیس کمیته انضباطی در ورزشگاه بودند و همه چیز را از نزدیک دیدند. من به ماجرای فنی دو تیم کاری ندارم و در این باره اظهار نظری نمی کنم اما تماشاگران دو تیم با انجام این حرکات بازی را از تب و تاب انداختند و باعث شدند تا بازی سردشود.خود بازیکنان هم در این باره اظهارنظر کرده بودند و گله مند بودند. من شخصا به داور بازی هم تاکید کردم که همه چیز را گزارش کند.

سرپرست سازمان لیگ در پایان گفت: فحاشی ها در ورزشگاه‌ها فقط در دربی دیروز نبوده و مدت‌هاست که وجود دارد. باید در این زمینه کار فرهنگی انجام شود.اما نباید فقط نکات منفی را دید. نکات مثبت این دیدار هم باید دیده شود. بازیکنان در داخل زمین با هم دوست بودند و هیچ برخورد شدیدی مشاهده نشد. اینها نکات مهمی بود. همیشه درگیری ها از داخل زمین به سکوها منتقل می شد اما در داربی دیروز برخی سکوها سعی کردند درگیری را به داخل زمین منتقل کنند که خوشبختانه با درایت بازیکنان خوب این دو تیم ناکام شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر