کد خبر: 16245 A

پایان خوبی در لیگ خواهیم داشت؛

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم تاکید کرد که داور بازی این تیم مقابل صبا یک پنالتی صد در صد را برای تیمش نگرفته است.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم تاکید کرد که داور بازی این تیم مقابل صبا یک پنالتی صد در صد را برای تیمش نگرفته است.

اکبر میثاقیان در گفت‌وگو با ایلنا، اظهار کرد: ما باید بازی مقابل صبا را باید می‌بردیم اما چکار کنیم که 5 بازیکن ما 3 کارته بودند و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ضمن اینکه یک پنالتی صددرصد ما را داور نگرفت. وقتی فیلم بازی را نگاه کردم دیدم که در دقیقه 3 بازی داور به اشتباه پنالتی خطای دو ضرب برای ما گرفته که اگر خطا نمی‌گرفت حرفی نبود اما حالا که سوت زده بود باید روی نقطه پنالتی می‌رفت.

وی با اشاره به اینکه پیروزی آلومینیوم در این بازی بعد از برد برابر ذوب آهن می‌توانست شخصیت ما را دگرگون کند، افزود: تیم ما دخیلی جوان است و باید خیلی با تمرکز بازی کنیم و حواسمان پرت نشود. 6 بازیکن ما سال اول است که بازی در لیگ برتر را تجربه می‌کنند. اگر می‌بردیم خیلی شخصیت می‌گرفتیم.

سرمربی آلومینیوم در خصوص صحنه‌ای که پس از اشتباه داور به سمت نیمکت تیمش استارت زد، گفت: باور کنید فشار زیادی روی ماست. من هیچ‌گاه به داور اعتراض نمی‌کنم و اگر به سمت نیمکت رفتم از فرط عصبانیت از دست بازیکنم بود که خیلی بد عمل کرد.

وی تاکید کرد: برای انجام یک بازی خوب به انزلی می‌رویم. منتها امیدواریم این بار شانس هم یارمان باشد. بازی با ملوان خیلی سخت است و این تیم برای قهرمانی می‌جنگد انشاالله بازی خوبی خواهد شد.

میثاقیان در خصوص بهمن طهماسبی که به رغم بازی نکردن در صبا به شدت از سوی هواداران آلومینیوم تشویق شد، اظهار کرد: مردم اینجا به خاطر گل‌هایی که او برای ما زد به شدت به وی علاقه‌مند هستند. بهمن جزو یارهای خوب ما بود و اگر نمی‌رفت شانس بازی بیشتری نسب به صبا داشت.

وی احتمال بازگشت این مهاجم شمالی را در نیم فصل رد نکرد و گفت: هنوز خیلی زود است در این مورد صحبت کنیم. راه زیادی تا نیم فصل باقیمانده و باید نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنیم و ببینیم خدا چه می خواهد.

سرمربی آلومینیوم در پایان تاکید کرد که تیمش در پایان فصل جایگاه خوبی در لیگ خواهد داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر