کد خبر: 16278 A

برنامه‌های نوجوانان هنوز کامل نشده؛

دوستی‌مهر یک بخشی از برنامه‌ها را به ما ارائه داده اما قرار است طی روزهای آینده برنامه تکمیلی او را بگیریم و بررسی کنیم.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با بیان اینکه برنامه آماده سازی تیم نوجوانان کامل نیست، گفت: علی دوستی مهر یک بخشی از برنامه‌ها رابه ما ارائه داده اما قرار است طی روزهای آینده برنامه تکمیلی او را بگیریم و بررسی کنیم.

فریدون معینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: قرار است اردوهای داخلی و خارجی و همچنین انجام مسابقات دوستانه با تیم‌های آفریقایی، امریکای لاتین و آمریکای جنوبی برای ملی پوشان نوجوان کشورمان قبل ازحضور در مسابقات جام جهانی تدارک دیده شود تا آنها با آمادگی بالایی پابه مسابقات جام جهانی بگذارند.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیشتر تمرکز کمیته جوانان روی مسابقات تیم جوانان برای کسب سهمیه جام جهانی و قهرمانی آْسیا است. در کنار آن سعی می‌کنیم امور مربوط به تیم نوجوانان را نیز پیگیری کنیم، اما باید توجه داشت تیم جوانان کشورمان درگروه سختی قرار دارد و باید خیلی متمرکز ظاهر شده تا بتوانند قابلیت‌های خود را مقابل حریفان نشان دهند.

معینی اظهار داشت: با این تفاصیل من به تیم جوانان امید دارم تا آنها نیز به مانند تیم نوجوانان بتوانند سهمیه حضور به جام جهانی را به دست بیاورند. فدراسیون زحماتی زیادی برای این تیم کشیده و بازیکنان در حدود یکسال و نیم است که در اردوهای مختلف در کنار یکدیگر هستند.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با تشکر از زحمات علی دوستی‌مهر سرمربی تیم نوجوانان اظهار داشت: دوستی مهر تیم نوجوانان را از مراحل بسیار پایین تحویل گرفت و به جام جهانی رساند. امیدوارم تیم جوانان نیز در مسابقات امارات عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

این کارشناس فوتبال درخصوص عدم برگزاری مسابقات جام حذفی اظهار داشت: به طور کلی در همه جای دنیا جام حذفی مکمل مسابقات لیگ است و همواره در این مسابقات بازیکنانی که کمتر در مسابقات لیگ دیده می‌شوند می‌توانند توانایی‌های خود را بروز دهند. در این بین حیف است مسابقات جام حذفی برگزار نشود اما وضعیت تیم ملی و شرایط خاصی که فوتبال کشورمان دارد باعث شده مسابقات لیگ برترمان به ضرورت در مقاطعی تعطیل شده و حتی مسابقات جام حذفی برگزار نشود.

وی افزود: به نظر من جام حذفی مسابقات خوبی است که می‌تواند به فوتبال کشور ما کمک کند همچنین با هجمه‌ای که در این ارتباط به وجود آمده بهتر است مسابقات جام حذفی برگزار شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر