کد خبر: 16365 A

به دلیل میزبانی همایش فرهنگی لیگ برتر؛

کمیته فرهنگی فدراسیون با شایسته خواندن میزبانی پرسپولیس در همایش فرهنگی لیگ برتر از کمیته فرهنگی باشگاه تقدیر و تشکر کرد.

کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال ایران در نامه‌ای از باشگاه پرسپولیس برای میزبانی همایش مدیران کمیته‌های فرهنگی و روسای کانون های هواداری باشگاه‌های لیگ برتر تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال با ابراز خرسندی از توجه عمیق‌تر باشگاه‌ها به مسائل فرهنگی با شایسته خواندن میزبانی باشگاه پرسپولیس در همایش فرهنگی لیگ برتر از کمیته فرهنگی باشگاه پرسپولیس و علیرضا اسماعیلی رئیس این کمیته تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از نامه کمیته فرهنگی و توسعه بازی جوانمردانه فدراسیون فوتبال که توسط محمدرضا ملامحمد رئیس این کمیته ارسال شد، چنین آمده است: ضمن آرزوی توفیق و بهروزی برای جنابعالی و تبریک عید سعید قربان، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از میزبانی شایسته و در خور شأن آن باشگاه در برگزاری نشست مسئولین فرهنگی باشگاه های لیگ برتر سراسر کشور ابراز نموده، بی شک اقدامات و فعالیت های فرهنگی آن باشگاه در دوره مدیریت جنابعالی و نیز تلاش بی وقفه کمیته فرهنگی مربوطه با درایت و هدایت برادر ارجمند جناب آقای دکتر اسماعیلی می تواند الگویی اثر بخش در بین سایر باشگاه های کشور بحساب آید.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر