کد خبر: 16559 A

مجمع عمومی فدراسیون برگزار شد؛

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با حضور کفاشیان، محمد نبی، سجادی، آیت الهی، شجاعی، رمضانپور، ساکی‌زاده و روسای هیات‌های فوتبال و باشگاه‌ها آغاز شد.

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال صبح امروز در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

به گزارش ایلنا، مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با حضور علی کفاشیان، مهدی محمد نبی، حمید سجادی، سید محمد هادی آیت الهی، فریده شجاعی، رمضانپور، ساکی‌زاده و روسای هیات‌های فوتبال و باشگاه‌ها به همراه اعضای هیات رئیسه ساعت 9:45 صبح امروز آغاز شد.

مجمع فدراسیون فوتبال که با قرائت قرآن مجید و سرود ملی آغاز شد در ابتدا مهدی محمد نبی-دبیر کل فدراسیون دستور جلسه را به حاضرین اعلام کرد و سپس کلیپی از اقدامات فدراسیون برای تیم ملی بزرگسالان پیش از بازی با کره جنوبی به نمایش در آمد.سپس علی کفاشیان-رئیس فدراسیون ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: فعالیت‌های زیادی برای رشد و موفقیت فوتبال توسط مجموعه فدراسیون،هیاتها و باشگاهها صورت گرفته شده که جا دارد از تمامی مسئولین به خاطر تلاشهایشان تشکر کنم.

وی در ادامه گفت: 20 انتخابات هیات فوتبال در سال 91 باید انجام شود که تا کنون 10 مجمع انتخابی برگزار شده و تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت. مجمع سازمان لیگ برتر نیز برگزار شد و پس از تصویب برنامه ها و فعالیت‌های این سازمان، سازمان لیگ برتر برنامه هایش را به خوبی پیش می‌برد.

کفاشیان همچنین متذکر شد: در دیگر کمیته ها نیز مسئولین خوشبختانه فعالیت‌های خود را به خوبی انجام می دهند به صورتی که شاهد هستیم. در فوتبال ساحلی با برگزاری رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک و اردو های مداوم تیم ملی، این رشته در آسیا حریف قدری محسوب می شود. در رشته فوتسال نیز رقابت‌های لیگ در حال برگزاری است و اردوهای تیم ملی نیز مستمر انجام می‌شود و خوشبختانه تیم ملی فوتسال با آمادگی کامل برای حضور در رقابت‌های جام جهانی تایلند عازم این کشور شد.

وی خاطرنشان کرد: در بخش نوجوانان نیز 18 روز میزبانی رقابت‌های قهرمانی آسیا را داشتیم که حدود800 ورزشکار و کادر فنی در کنار 80 نفر از اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا حضور داشتند و فدراسیون میزبان این رقابت‌ها را بر عهده داشت و خوشبختانه در نهایت تیم ملی نوجوانان ایران به رقابت‌های جام جهانی صعود کرد. در تیم جوانان هم برنامه ها و اردوهای داخلی و برون مرزی اش را پیگیری کرد که اکنون این تیم خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در امارات آماده می‌کند که این رقابت‌ها، رقابت‌های مقدماتی جام جهانی هم محسوب می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به تیم ملی بزرگسالان نیز افزود: در رده بزرگسالان نیز اردوهای مستمر داخلی و خارجی در کنار دیدار های تدارکاتی برگزار کردیم که این تیم برای حضور در جام جهانی با آمادگی کامل در بازی‌های مقدماتی جام جهانی 2012 شرکت کند. در رده سنی زیر 22 سال هم تیم با اقتدار از گروه خود بالا آمده و به مراحل بعدی راه پیدا کرده اند.

وی افزود: در قسمت بانوان تیم ملی زیر 19 سال با اقتدار به مرحله بعدی پیکارهای قهرمانی آسیا صعود کرد و تیم ملی زیر 16 سال هم هفته آینده به سریلانکا می رود تا در رقابتهای قهرمانی آسیا شرکت کند. در قسمت فوتسال هم حدود یکسال است که تیم ملی بانوان در تمرین به سر می برد و بازیهای تدارکاتی خوبی را انجام داده و خود را برای حضور در جام جهانی کوچک که در کشور پرتغال برگزار می شود، آماده می کند.

وی در ادامه فعالیت‌هایی که در کمیته پزشکی، انضباطی، داوران و آکادمی ملی فوتبال انجام شده بود، مطالبی را مطرح کرد و گفت: خوشبختانه کمیته‌ها به فعالیت‌های خود با نظم و دقت می پردازند و امیدوار هستم تا شاهد به بار نشستن این فعالیتها باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر