کد خبر: 17568 A

علیرغم شكست سنگین مقابل پرسپولیس

او یک مربی سالم و کاربلد است و باشگاه پیکان انتخاب خوبی داشته است. به هر حال با چند باخت پشت مربی‌مان را خالی نمی‌کنیم و این استعفا را نشنیده می‌گیریم.

باشگاه پیکان تهران با استعفای عبد اله ویسی مخالفت کرد.

رییس هئیت مدیره با شگاه پیکان در گفت و گو باایلنا، درباره استعفای عبدالله ویسی پس از شکست 6 بر صفر برابر پیکان گفت: اولا این استعفا را می‌گذارم به پای حرفه‌ای گری و سلامت نفس ویسی. او یک مربی سالم و کاربلد است و باشگاه پیکان انتخاب خوبی داشته است. به هر حال با چند باخت پشت مربی‌مان را خالی نمی‌کنیم و این استعفا را نشنیده می‌گیریم.

جمشیدی ادامه داد: به محض اینکه این خبر را شنیدم با خود ویسی صحبت کردم. به هر حال پس از چند باخت مربی در جو سنگینی از سوی برخی مطبوعات قرار گرفت و این باخت 6 بر صفر هم فشار زیادی را وارد کرد و باید از این فشار خارج می‌شد. بنابراین تنها حرفی که می‌توانست بزند این بود تا از این جو رها شود. ضمن اینکه ویسی با این کار خواست تا دست هیئت مدیره باز باشد. اما من به عنوان رییس هیدت مدیره مخالف این استعفا هستم و وقتی با عزیزی خادم و شیعی هم صحبت کردم آنها هم مخالف بودند. مطمئن باشید که مخالف رفتن او هستیم و با قدرت حمایتش می‌کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر