کد خبر: 1971 A

به نیمکت‌نشینی اعتراض نکردم؛

استقلال‌هیچ‌موقعیتی نداشت/ناراحتی من به نشانه اعتراض نیست.

مهاجم لیبیایی پرسپولیس گفت: من آمده‌ام به پرسپولیس کمک کنم. دوست داشتم در دربی حضور داشته باشم اما این به معنای اعتراض نیست و سعی می کنم نظر سرمربی را جلب کنم.

به گزارش ایلنا، ایمون زاید با بیان این مطلب افزود: من با این انگیزه به پرسپولیس آمدم که بتوانم کمک کنم. طبیعی است بعد از اتفاقات سال قبل دوست داشتم در دربی بازی کنم و از اینکه نبودم، ناراحتم. این ناراحتی هم امری طبیعی است. هر بازیکن دیگری هم دوست دارد در دربی باشد.

وی ادامه داد: اینکه ناراحتم نشانه اعتراض نیست، بلکه نشان می‌دهد بی تفاوت نیستم. من تمام تلاش خودم را برای اینکه نظر ژوزه را جلب کنم خواهم کرد. بازی نکردن در دربی واقعا سخت بود. من خیلی دوست داشتم که بازی کنم چون حس من این است که می توانم مؤثر باشم. از تک تک هواداران هم تشکر می کنم من را تشویق کردند. البته آنها همه تیم را مورد تشویق قرار دادند تا معلوم شود چقدر با محبت و وفادار هستند. امیدوارم بتوانم آن را جبران کنم.

مهاجم خارجی پرسپولیس درباره اینکه در تمرین و بازی متفاوت عمل می کند، تصریح کرد؛ شاید این مساله مورد توجه سرمربی باشد ولی معمولا اینطور است که در ظاهر من در تمرین آرامتر هستم. همیشه اینطور به نظر می‌رسد، اما در واقع از نظر روانی در جریان مسابقه حس و حال خاصی دارم که شرایط را تغییر می‌دهد اما در تمرین کم کاری نمی‌کنم. به هر حال من می‌خواهم در موفقیت پرسپولیس سهم داشته باشم و برای قانع کردن سرمربی تلاش می‌کنم.

زاید در پایان افزود: دربی با تساوی تمام شد ولی نکته مثبت این است که پرسپولیس نسبت به پنج بازی قبل، خیلی متفاوت عمل کرد. ما موقعیت‌های خوبی را ایجاد کردیم، در حالیکه استقلال هیچ موقعیتی نداشت. چنین وضعیتی در دربی‌ها نادر است و این یک نقطه امید برای ادامه کار در این فصل خواهد بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر