کد خبر: 1975 A

برنامه ویژه ژوزه برای گلزنی؛

تمرین فردا (دوشنبه) ساعت 9:30 صبح آغاز می‌شود و حضور هواداران در آن آزاد خواهد بود.

بازیکنان پرسپولیس پس از یک روز استراحت، تمرینات خود را از امروز با اولویت کار روی شوتزنی و گلزنی آغاز کردند.

به گزارش ایلنا، بازیکنان پرسپولیس پس از یک روز استراحت، تمرینات خود را از امروز با اولویت کار روی شوتزنی و گلزنی آغاز کردند. تمرین از ساعت 9:30 پشت درهای بسته آغاز شد. با وجود اعلام قبلی، تعدادی از هواداران و نمایندگان رسانه‌ها در محل حاضر شدند و پشت درهای درفشی‌فر قرار گرفتند.

تمرین امروز در حالی آغاز شد که سامان آقازمانی تمرینات خود را با دویدن در کنار زمین آغاز کرد. در تمرین امروز سوسا حضور نداشت، او برای لحظاتی در محل تمرین حاضر شد و درباره وضعیت آسیب‌دیدگی خود با کادر پزشکی و سرپرست تیم گفت‌وگو کرد. مسعود داستانی هم که درمان‌های خود را دنبال می‌کند در تمرین غایب بود و مهدی مهدوی‌کیا به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه کشاله در کلینیک ورزشگاه تحت فیزیوتراپی قرار داشت.

مانوئل در تمرین امروز، ابتدا بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد. بازیکنانی که در بازی دربی به میدان رفته بودند، در این بخش برنامه‌های سبک‌تری مثل سپک تاکرا را در برنامه داشتند و سایر بازیکنان برنامه پرفشارتری را دنبال کردند. در بخش بعدی تمرین، سرمربی سرخ‌پوشان بیشتر روی برنامه گلزنی تاکید داشت که در جریان آن بازیکنان روی به شوت‌های از راه دور آوردند. تمرین امروز سرخپوشان یک برنامه پرنشاط بود.

تمرین فردا (دوشنبه) ساعت 9:30 صبح آغاز می‌شود و حضور هواداران در آن آزاد خواهد بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر