کد خبر: 21253 A

از سوی کمیته داوران؛

اسامی داوران هفته دهم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور از سوی کمیته داوران اعلام شد.

اسامی داوران هفته دهم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور از سوی کمیته داوران اعلام شد.

به گزارش ایلنا، کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران و ناظران هفته دهم لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور را با هیان شرح اعلام کرده است:

چهارشنبه1 /9 /91-ساعت 14:00

مس سرچشمه-شهرداری اراک-شهید زینلی-سرچشمه

محمدحسین ترابیان – علیرضا کناری – فرهاد مروجی – هادی مسلمی – ناظر: حیدر شکور

داماش ایرانیان-الوند همدان-صنایع دفاع-تهران

حامد اسم خانی – مهدی ناصحی – علی دودانگه – سعید شمس – ناظر: حسین عسگری

اتکا گلستان-نفت مسجد سلیمان-شهدا-گرگان

غلامرضا جباری – محمود بیات ترک – جعفر مهاجر – محمود قربانپور – ناظر: حجت بهروش

گل گهر سیرجان-نساجی مازندران-اختصاصی گل گهر-سیرجان

جواد رحیم زاده – محمدرضا امینی – سجاد قنبری – ایمان کهیش – ناظر: حسین استادآقایی

نیروی زمینی تهران-شهرداری یاسوج-شهدا نزاجا-تهران

بیژن حیدری – سعید الوندی – حمیدرضا رحیمی – مجید پورعلی – ناظر: ابوطالب طاهریان

سایپا شمال-برق شیراز-شهدا-ساری

شاهین حاج بابایی – ایوب غلامزاده – هادی مبشر – عباس جدیدی – ناظر: حاتم بک پور

فولاد یزد-ایرانجوان بوشهر-شهید نصیری-یزد

احمد صالحی – سعید آل وردی – حسین سلیمانی – مهدی موسی پور – ناظر: سعادت باغبان

گسترش فولاد تبریز-ابومسلم خراسان-بنیان دیزل-تبریز-ساعت 14:15

رضا کرمانشاهی – کیومرث رضایی – فرزاد بهرامی – محمدرضا مهرگان – ناظر: علی اکبر جهانی

پاس همدان-مس رفسنجان-قدس-همدان-ساعت 14:15

بابک وسیله بر – مهدی عالیقدر – محمدرضا مازندرانی – میثم پورکریمیان – ناظر: داود رفعتی

راهیان کرمانشاه-یادآوران شلمچه-آزادی-کرمانشاه-ساعت 14:15

رضا عادل – حسن توماری – حسن انتظاری – مهدی پاکزاد – ناظر: محمد پیروزرام

شهرداری تبریز-استقلال خوزستان-تختی-تبریز-ساعت 14:15

محمدرضا اکبریان – علیرضا ایلدورم – حمزه علی سلیمی – کمیل غلامی – ناظر: محمدرضا فلاح

ملی حفاری اهواز-شهرداری بندرعباس-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت 14:30

محمد کمانی – محمدحسن ابراهیمی – هادی برزو – مجتبی آسنجرانی – ناظر: علی احمدی

استقلال اهواز-ماشین سازی تبریز-تختی-اهواز-ساعت 14:30

اسماعیل آمری – جلیل شعرانی – عبداله عبدالهی – محمدحسن زاهدی فر – ناظر: بهرام مهرپیما

شاهین بوشهر-آهن بافق یزد-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت 14:30

قاسم واحدی – محمد راهی – مهرداد بهرامی – علی آلبومرادی – ناظر: رضا دهقان

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر