کد خبر: 22686 A

محمدرضا مهاجری:

تیم‌های سپیدرود رشت با 21 امتیاز و البدر بندركنگ و مس سونگون تبریز با 20 امتیاز در تعقیب تیم صدرنشین سیاه جامگان 23 امتیازی هستند.

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان خراسان رضوی گفت: با كوچكترین لغزش صدر جدول را از دست خواهیم داد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا مهاجری پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل نوژن شهرداری نوشهر كه در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شد، بیان داشت: با كسب این 3 امتیاز خانگی با 23 امتیاز به صدر جدول صعود كردیم و با توجه به نزدیك بودن اختلاف با دیگر حریفان بالای جدول با كوچكترین لغزش صدر جدول را از دست خواهیم داشت.

وی افزود: تیم نوژن شهرداری نوشهر با وقت كشی و دفاع بسته به دنبال كسب تساوی و حداقل امتیاز بودند كه بازیكنان ما فرصت این كار را به آنها ندادند.

مهاجری ضمن اشاره به برخورد چندین ضربه بازیكنانش به تیر دروازه حریف گفت: از ابتدای فصل تاکنون حدود 25 ضربه به تیر دروازه زده‌ایم که در صورت استفاده از این موقعیت‌ها شرایط بهتری داشتیم. در دیداری كه 4 بازیكن خود را در اختیار نداشتیم نیمه اول را كمی ناهماهنگ آغاز كردیم اما در نیمه دوم با 2 گل بهروز افشار و حسین نظیری با پیروزی این دیدار را به پایان رساندیم.

وی با بیان اینكه بهترین گل زن تیم سیاه جامگان را در بازی بعدی در اختیار نداریم گفت: بهروز افشار در نیمه دوم از داور كارت زرد گرفت و 3 اخطاره شد و چهارشنبه 8 آذرماه مقابل میزبان‌مان پرسپولیس ورامین كه در رده سیزدهم جدول قرار دارد بازی نمی‌كند.

گفتنی است، تیم‌های سپیدرود رشت با 21 امتیاز و البدر بندركنگ و مس سونگون تبریز با 20 امتیاز در تعقیب تیم صدرنشین سیاه جامگان 23 امتیازی هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر