کد خبر: 2354 A

پس از کسب یک امتیاز از داربی پایتخت؛

پرسپولیسی‌ها امروز برای کسب قهرمانی هم قسم شدند و عهدنامه ای را با عنوان عهدنامه قهرمانی امضاء کردند که بیانگر عزم و اراده جمعی آنها بود.

اعضای تیم پرسپولیس امروز عهدنامه قهرمانی امضاء کردند.

به گزارش ایلنا، اعضای تیم فوتبال پرسپولیس امروز عهدنامه قهرمانی امضاء کردند. سرپرست تیم، کادر فنی، بازیکنان و دیگر اعضای تیم پرسپولیس در پایان تمرین امروز در مراسمی با حضور محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با یکدیگر هم قسم شدند که با تمام توان برای قهرمانی و بزرگی پرسپولیس در رقابت های فصل جاری مسابقات تلاش کنند.

سرخپوشان که روز جمعه در بازی با استقلال با وجود کسب نتیجه تساوی با ارایه یک بازی در خور تحسین و خارج از پیش بینی کارشناسان دروازه حریف را بارها با خطر مواجه کردند و در طول 90 دقیقه حتی اجازه خلق یک موقعیت را به حریف خود نداده بودند تا پتانسیل بالای خود را به رخ بکشند، امروز برای کسب قهرمانی هم قسم شدند و عهدنامه ای را با عنوان عهدنامه قهرمانی امضاء کردند که بیانگر عزم و اراده جمعی آنها بود. در این عهدنامه آمده است:

به نام خالق هستی

در راستای سربلندی هواداران عزیز پرسپولیس بدینوسیله با همدلی و همبستگی از مدیریت باشگاه، كادرفنی، باشگاه و كادرسرپرستی و اجرایی تیم فوتبال پرسپولیس گرفته تا سایر عوامل مرتبط عهد می‌نمائیم تا پایان رقابت‌های لیگ برتر (فصل 92-91) در كنار هم و به طور یكپارچه و متعهد برای رسیدن به جام قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی همت كرده و از هیچ كوشش و تلاشی در راه رسیدن به آن كوتاهی نكنیم. این عهدنامه شرعا و اخلاقا بر عهده ما بوده و از آن به هیچ عنوان تخطی نكرده و به هیچ كس اجازه تخریب و روحیه و اقتدار پرسپولیس بزرگ را نخواهیم داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر