کد خبر: 2378 A

هفته هفتم لیگ برتر فوتبال؛

هفته هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور که برنامه آن با تغییراتی مواجه شد، عصر فردا سه شنبه با برگزاری یک دیدار آغاز می‌شود که طی آن سایپای صدرنشین به مصاف شاگردان علی دایی خواهد رفت.

 

 

هفتمین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر سه‌شنبه با دیدار دو تیم سایپای البرز و راه‌اهن شهر ری آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور که برنامه آن با تغییراتی مواجه شد، عصر فردا سه شنبه با برگزاری یک دیدار آغاز می‌شود که طی آن سایپای صدرنشین به مصاف شاگردان علی دایی خواهد رفت.

شاگردان احمد تقوی که در آغاز فصل با از دست دادن کریم انصاری‌فرد و امین منوچهری خود را آماده حضور در لیگی پرچالش و حتی تلاش برای بقای در لیگ برتر آماده می کرد امروز در شرایطی با گذشت 6 هفته از رقابت‌های لیگ برتر خود را صدرنشین بلامنازع این رقابت‌ها معرفی کرده که نگاهی به نتایج هفته های اخیر این تیم نشان از توانایی بالای احمد تقوی و شاگردانش دارد.

این تیم که از آغاز لیگ دوازدهم پیروزی مقابل تیم هایی نظیر استقلال تهران، داماش گیلان، سپاهان اصفهان و آلومینیوم هرمزگان را در کارنامه خود دارد بسیار امیدوار است که با کسب سه امتیاز دیدار مقابل راه آهن به صدرنشینی‌اش در این رقابت‌ها ادامه دهد. اما در سوی دیگر علی دایی و شاگردانش هم فصل کم فروغی را پشت سر نگذاشته‌اند و یکی از تیم های خوب لیگ دوازدهم بوده‌اند. آنها که با پیروزی هفته گذشته خود مقابل فولاد خوزستان 9 امتیازی شد و به رده نهم صعود کرد، در صورت پیروزی در این دیدار می تواند حتی خود را به یک امتیازی سایپا برساند.

برنامه کامل هفته هفتم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

سه شنبه -7/6/1391

* سایپای البرز - راه‌آهن، ساعت 19، ورزشگاه انقلاب کرج

چهارشنبه - 8/6/1391

* گهردورود - نفت آبادان، ساعت 19، ورزشگاه انقلاب کرج

* داماش گیلان - ملوان بندرانزلی، ساعت 19، ورزشگاه عضدی رشت

* سپاهان اصفهان - فجرسپاسی شیراز، ساعت 19، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

* نفت تهران - ذوب آهن اصفهان، ساعت 19، ورزشگاه دستگردی تهران

* تراکتورسازی تبریز - صبای قم، ساعت 19:20، ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز

* آلومینیوم هرمزگان - مس کرمان، ساعت 19:30، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

* فولادخوزستان - پرسپولیس، ساعت 20، ورزشگاه تختی اهواز

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر