کد خبر: 2407 A

بازی سختی پیش رو داریم

فردا مقابل تیمی بازی خواهیم کرد که تا کنون که 6 هفته از مسابقات لیگ برتر می گذرد اتفاقی امتیاز نگرفته وما بازی بسیار سختی را پیش رو داریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از بازی فردا با راه آهن گفت: فردا مقابل تیمی بازی خواهیم کرد که تا کنون که 6 هفته از مسابقات لیگ برتر می گذرد اتفاقی امتیاز نگرفته وما بازی بسیار سختی را پیش رو داریم.

به گزارش ایلنا، مجتبی تقوی ادامه داد:‌ در لیگ برتر هیچ مسابقه آسانی نداریم وباید به تمامی تیم ها احترام گذاشت.در این بین راه‌ آهن یکی از تیم‌های خوب است و امتیازاتی که گرفته اتفاقی نبوده است. بازی سختی داریم. این تیم در فصل جاری از نظر مالی مشکلی ندارد اما سایپا گاهی اوقات احساس تنهایی می‌کند بنابراین برای ادامه راه دست دوستی به سوی تمام کسانی که می‌توانند ما را کمک کنند، دراز می‌کنیم.

وی در مورد مسائل داوری در لیگ برتر گفت: در چند بازی اشتباهات داوری به ضرر ما بود و اگر آن اتفاقات رخ نمی‌داد سایپا اکنون بیش از 13 امتیاز داشت.

سرمربی سایپا با انتقاد از شرایط زمین ورزشگاه انقلاب کرج گفت: سایپا روی زمین خوب فوتبال بازی می‌کند اما زمین ورزشگاه انقلاب کیفیت لازم راندارد و این هشدار جدی برای باشگاه سایپا و ورزشگاه انقلاب است. مسئولان زحمت خود را می‌کشند اما کیفیت زمین مناسب نیست. به وظیفه عمل کردن کمکی به سایپا نمی‌کند و باید فرا وظیفه‌ای عمل کنند.

تقوی در مورد هدف گذاری سایپا در این فصل گفت: هدف گذاری ما این است که در این فصل نسبت به فصل گذشته بهتر امتیاز بگیریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر