کد خبر: 2671 A

از همه توانم برای پیروزی استفاده می‌کنم؛

در دیدارهای گذشته علی رغم نمایش خوب به واسطه بدشانسی و دیده نشدن پنالتی هایمان توسط داورها امتیازهای لازم را کسب نکرده ایم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: در دیدار برابر مس کرمان محکوم به برد هستیم.

به گزارش ایلنا، اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از بازی برابر مس کرمان، افزود: در دیدارهای گذشته علی رغم نمایش خوب به واسطه بدشانسی و دیده نشدن پنالتی هایمان توسط داورها امتیازهای لازم را کسب نکرده ایم.

وی با بیان اینکه در دیدار برابر سایپا نمایش همیشگی را از خود نشان ندادیم، اظهار کرد: سایپا مستحق پیروزی نبود و از تک موقعیتشان که بر روی اشتباه ما صورت گرفت، به برتری رسیدند وگرنه در طول نود دقیقه سوار بر بازی بودیم.

میثاقیان با اشاره به اینکه در بازی با مس محکوم به پیروزی هستیم، تصریح کرد: تیم آلومینیوم از تعدای بازیکن جوان و با انگیزه تشکیل شده که نیازمند زمان برای نتیجه گیری است.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم المهدی هرمزگان همچنین بازیکنان تیمش را همچون خودش جان سخت دانست و عنوان کرد:از تمامی جانم برای پیروزی آلومینیوم استفاده می کنم.

میثاقیان تیم مس کرمان را تیمی باکیفیت ارزیابی کرد که برای رسیدن به جام باشگاه های آسیا تلاش می کند و از بازیکنان توانمند و سرمربی کاربلدی بهره می برد.

وی در پایان گرمای طاقت فرسا بندعباس را یکی از مشکلات تیمش برای برگزاری تمرین و مسابقه دانست که به مرور با بهتر شدن هوا عملکرد بازیکنان روند رو به رشدی خواهد داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر