کد خبر: 2822 A

برنامه ۹۰ به حاشیه‌دارها بیشتر بها می‌دهد؛

از دیدار برابر استقلال بازی‌ می‌کنم/مدل موهای من منشوری نیست/۹۰سراغ بازیکنان بی‌حاشیه نمی‌رود/ شرایط فراهم شود به تیم‌ملی برمی‌گردم.

هافبک باسابقه تیم فوتبال راه‌آهن با اشاره به غیبتش در چند هفته اخیر لیگ بر‌تر گفت: من مصدوم بودم اما با برطرف شدن آسیب‌دیدگی‌ام از هفته آینده و دیدار برابر استقلال در خدمت تیم راه‌آهن خواهم بود.

حسین کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درخصوص اینکه این روز‌ها برخلاف سابق در محافل فوتبالی نام کمتری از او برده می‌شود، اظهارکرد: من این روز‌ها بدون هیچ‌گونه حاشیه‌ای در تیم راه‌آهن به فکر ارایه بازی‌های خودم هستم و سعی می‌کنم در موضوعاتی که باعث می‌شود یک فوتبالیست به حاشیه کشیده شود، دخالت نکنم.

وی ادامه داد: در حال حاضر می‌خواهم تمام تمرکز خودم را روی بازی و موفقیت تیم راه‌آهن بگذارم، به همین دلیل هم کمتر در رسانه‌ها دیده می‌شوم.

این ملی‌پوش سابق فوتبال کشورمان که نزدیک به ۱۰۰ بازی ملی را در کارنامه دارد، در ادامه افزود: من بعد از حضور در تیم‌هایی مانند لسترسیتی انگلیس و همچنین باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس این روز‌ها در تیم راه‌آهن توپ می‌زنم و این تیم به مانند استقلال و پرسپولیس تمام مسابقاتش به صورت پخش زنده نمی‌شود، شاید یکی از دلایلی که کمتر در محافل فوتبالی هستم همین موضوع باشد، ضمن اینکه من توسط کی‌روش یک بار به تیم ملی دعوت شدم اما الان تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا پس از درخش در تیم راه‌آهن بار دیگر اگر شرایطی فراهم شد به تیم‌ملی برگردم.

کعبی خاطرنشان کرد: ما یک اردوی یک هفته‌ای را در کشور ترکیه خواهیم داشت که از لحاظ آمادگی تا حدود بسیار زیادی می‌تواند به ما کمک بکند تا بتوانیم از لحاظ جسمانی و همچنین تاکتیکی شرایط خوبی را پیدا کنیم. بعد از بازگشت از ترکیه باید در رقابت‌های لیگ بر‌تر به مصاف تیم استقلال برویم که شانس مجددی است تا قدرت واقعی خود را به علاقه‌مندان فوتبال نشان دهیم.

کعبی همچنین درخصوص مدل مو‌هایش که احتمال دارد ستاد منشور اخلاقی به آن ایراد بگیرد نیز گفت: برای چه باید ایراد بگیرند؟ من مدل مو‌هایم ساده و منظم است. خود من از نوع موهای جلف خوش نمی‌آید، الان هم روی مو‌هایم خطی نکشیده‌ام که باعث شود ستاد منشور اخلاقی روی آن ایراد بگیرد.

وی همچنین با گلایه از برنامه ۹۰ و عادل فردوسی‌پور مجری این برنامه متذکر شد: متاسفانه برنامه ۹۰ به بازیکنانی که حاشیه‌دار هستند بیشتر بها می‌دهد، اما سراغ بازیکنانی که بی‌حاشیه کار می‌کنند نمی‌روند. البته حرف‌های دیگری هم دارم که خود فردوسی‌پور بهتر از همه از آنها با خبر است.

کعبی درخصوص روند تیم راه‌آهن در مسابقات امسال لیگ بر‌تر نیز خاطرنشان کرد: خوشبختانه شرایط ما خیلی خوب است و انشاءالله بتوانیم با ادامه این رویه در هفته‌های آتی نیز قدرت خود را به رخ حریفان بکشیم.

لیگ برتر علی دایی حسین کعبی تیم فوتبال راه آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر