کد خبر: 2876 A

خطایی را روی نورمحمدی انجام ندادم؛

داور به ناحق یک ضربه پنالتی اعلام کرد که باعث شد ما بازی را در خانه واگذار کنیم.

هافبک تیم سایپا با بیان اینکه این تیم مقابل راه‌آهن به هیچ‌وجه مستحق باخت نبود، گفت: ما در این دیدار فوتبال خوبی را ارایه دادیم و حق ما شکست نبود، اما داور به ناحق یک ضربه پنالتی اعلام کرد که باعث شد ما بازی را در خانه واگذار کنیم.


منصور تنهایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: ما بازی به مراتب بهتری را در مقابل راه آهن انجام دادیم و نباید در ورزشگاه خودمان آن هم مقابل هواداران بازی را واگذار می‌کردیم، البته ما فوتبال خوبی را ارایه دادیم و تلاش کردیم هر آنچه سرمربی تیم در تمرینات تاکتیکی کار کرده در زمین پیاده کنیم و بازی روند خیلی خوبی را طی می‌کرد. ما فرصت‌های گلزنی هم داشتیم که از دست دادیم اما تیم راه آهن با خوش شانسی و کمک داور توانست از روی نقطه پنالتی آن هم در دو - سه دقیقه مانده تا پایان مسابقه به گل دست یابد و ۳ امتیاز را بگیرد.


وی ادامه داد: با توجه به اینکه گل راه آهن در دقایق آخر بازی به دست آمد بازیکنان ما روحیه خود را از دست دادند و فرصت کمی هم داشتیم تا این گل را جبران کنیم، با این حال حملاتی را روی دروازه حریف انجام دادیم ولی توپ‌های ما با بی‌دقتی تبدیل به گل نشد اما در کل شکست حق ما نبود که حداقل باید نتیجه بازی مساوی به اتمام می‌رسید.


این هافبک سایپا در خصوص خطای خود روی حامد نورمحمدی که باعث شد ضربه پنالتی به سود راه آهن گرفته شود نیز گفت: من با نورمحمدی یارگیری من و تو من کرده بودم و به هیچ‌وجه خطایی را انجام ندادم. به نظرم داور در این صحنه اشتباه کرد. دقایقی قبل از اعلام پنالتی وقتی ما در محوطه جریمه راه‌آهن صاحب ضربه ایستگاهی شدیم، محسن قهرمانی به بازیکنان حریف که پیراهن ما را گرفته بود تذکر داد و اعلام کرد اگر بار دیگر این کار را انجام بدهد پنالتی خواهد گرفت، اما در صحنه یارگیری من با نورمحمدی بدون اینکه به من تذکری بدهد مستقیم ضربه پنالتی اعلام کردو من خطاب به داور مسابقه گفتم این انصاف نیست.

فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال باشگاه سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر