کد خبر: 29956 A

با توافق جمعی؛

نکونام در تیم ملی، پاس و حتی اوساسونا سابقه بستن بازوبند کاپیتانی را دارد. او از فردا كاپیتان جدید استقلال خواهد بود و باید دید با بازگشت مجیدی چه تصمیمات جدیدی در این خصوص گرفته می‌شود.

مهدی رحمتی از جواد نکونام خواسته است تا بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازو ببندد.

به گزارش ایلنا، از زمان حضور جواد نکونام در استقلال بازوبند کاپیتانی آبی‌ها خبرساز شد و صحبت از احتمالات مختلف در این زمینه باعث بروز حاشیه‌های زیادی شد. برخی از جمله امیر قلعه‌نویی کاپیتان تیم ملی را شایسته بستن این بازوبند می‌دانستند اما نکونام خود قبول نمی‌کرد بازوبند را ببندد تا در ‌‌نهایت رحمتی کاپیتان استقلال در این فصل شد.

در ادامه این گزارش آمده است: حالا بعد از سپری شدن یک نیم‌فصل، استقلالی‌ها تصمیم به تغییر كاپیتان خود گرفته‌اند و بازوبند این تیم از بازوی رحمتی به دست كاپیتان تیم ملی خواهد رسید. به تازگی در اردوی استقلال مهدی رحمتی از نکونام خواسته تا بازوبند کاپیتانی استقلال را تحویل گرفته و كاپیتان جدید آبی‌پوشان باشد. گویا قلعه‌نویی هم موافق بستن بازوبند توسط نکونام است و بنابراین كاپیتان تیم ملی از این پس كاپیتان استقلال هم خواهد بود. قرار بود در بازی امروز در دورود جواد نکونام بازوبند کاپیتانی را بر بازو ببندد كه با تعویق بازی، اولین كاپیتانی نكو در استقلال هم 24 ساعت به تاخیر افتاد.

گفتنی است، نکونام در تیم ملی، پاس و حتی اوساسونا سابقه بستن بازوبند کاپیتانی را دارد. او از فردا كاپیتان جدید استقلال خواهد بود و باید دید با بازگشت مجیدی چه تصمیمات جدیدی در این خصوص گرفته می‌شود.

فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر