کد خبر: 3039 A

لیگ برتر فوتبال در ایستگاه هفتم؛

دومین روز از هفته هفتم لیگ بر‌تر فوتبال امشب با دیدار فولاد و پرسپولیس به پایان می‌رسد که از ساعت ۲۰ در ورزشگاه تختی اهواز در حضور ۱۵ هزار تماشاگر نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

هفته هفتم لیگ بر‌تر فوتبال امروز با برگزاری ۷ دیدار پی گیری شد که در آخرین دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس در نیمه اول به تساوی رسیدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دومین روز از هفته هفتم لیگ بر‌تر فوتبال امشب با دیدار فولاد و پرسپولیس به پایان می‌رسد که دو تیم از ساعت ۲۰ در ورزشگاه تختی اهواز در حضور ۱۵ هزار تماشاگر نیمه اول را با تساوی بدون گل به پایان رساندند.

در نیمه اول، بازی بیشتر در اختیار بازیکنان فولاد بود. این تیم در دقیقه ۱۲ روی حرکت پورخسروانی و با خطای ماهینی به پنالتی رسید اما نیلسون ضربه پنالتی ایوب کلانتری را مهار کرد.

در دقیقه ۱۱ ژوزه مجبور شد به دلیل آسیب دیدگی فشنگچی را از زمین خارج و میثم نقی‌زاده را جایگزین او کند.

در دقیقه ۴۲ فولاد روی یک ضربه زیبا توپ را به تیر دروازه زد و در برگشت بختیار رحمانی توپ را وارد دروازه کرد اما این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسید. در دقایق پایانی نیلسون یک بار دیگر توپ را به خوبی مهار کرد تا پرسپولیس در نیمه اول با درخشش دروازه‌بان برزیلی خود گل نخورد و بازی با نتیجه بدون گل به پایان برسد.

قضاوت این مسابقه بر عهده علیرضا فغانی است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر