کد خبر: 3049 A

هفته هفتم لیگ بر‌تر فوتبال؛

دومین روز از هفته هفتم لیگ بر‌تر فوتبال امشب با دیدار فولاد و پرسپولیس به پایان‌رسد که دو تیم از ساعت ۲۰ در ورزشگاه تختی اهواز در حضور ۱۵ هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی یک بر یک رسیدند.

هفته هفتم لیگ بر‌تر فوتبال امروز با برگزاری ۷ دیدار پی گیری شد که در آخرین دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس در پایان به تساوی رسیدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دومین روز از هفته هفتم لیگ بر‌تر فوتبال امشب با دیدار فولاد و پرسپولیس به پایان‌رسد که دو تیم از ساعت ۲۰ در ورزشگاه تختی اهواز در حضور ۱۵ هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی یک بر یک رسیدند.

در نیمه اول، بازی بیشتر در اختیار بازیکنان فولاد بود. این تیم در دقیقه ۱۲ روی حرکت پورخسروانی و با خطای ماهینی به پنالتی رسید اما نیلسون ضربه پنالتی ایوب کلانتری را مهار کرد.

در دقیقه ۱۱ ژوزه مجبور شد به دلیل آسیب دیدگی فشنگچی را از زمین خارج و میثم نقی‌زاده را جایگزین او کند.

در دقیقه ۴۲ فولاد روی یک ضربه زیبا توپ را به تیر دروازه زد و در برگشت بختیار رحمانی توپ را وارد دروازه کرد اما این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسید. در دقایق پایانی نیلسون یک بار دیگر توپ را به خوبی مهار کرد تا پرسپولیس در نیمه اول با درخشش دروازه‌بان برزیلی خود گل نخورد و بازی با نتیجه بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم با حضور کریمی و زاید در ترکیب پرسپولیس، این تیم کمی به خود آمد و در دقیقه ۷۴ محمد قاضی با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد.

این بازی تا دقایق پایانی با همین نتیجه ادامه داشت اما ایوب کلانتری که یک پنالتی را از دست داده بود در دقیقه ۹۰ بازی را به تساوی کشاند تا پرسپولیس به یک امتیاز این مسابقه قناعت کند و ۶ امتیازی شود. پرسپولیس با این یک امتیاز در رده شانزدهم قرار گرفت و در جدول یک پله سقوط کرد.

قضاوت این مسابقه بر عهده علیرضا فغانی بود. وی به آرش افشین از فولاد و ایمون زاید از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر