کد خبر: 34027 A

هفته بیستم لیگ برتر فوتبال؛

آلودگی هوا اگرچه 3 دیدار هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال را لغو کرد اما همین رقابت‌ها عصر شنبه با برگزاری 4 دیدار پیگیری خواهد شد.

بیستمین هفته رفابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر فردا با برگزاری 4 دیدار پیگری می‌شود.

به گزارش ایلنا، آلودگی هوا اگرچه 3 دیدار هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال را لغو کرد اما همین رقابت‌ها عصر شنبه با برگزاری 4 دیدار پیگیری خواهد شد.

در یکی از مهمترین دیدارهای این روز استقلال تهران در هوای آلوده اصفهان به فولادشهر رفته تا با ذوب‌آهن روبرو شود. دیداری که امتیازات آن برای هر دو تیم از اهمیت بسیاری برخوردار است. ذوب‌آهنی‌ها که رفته رفته با فرهاد کاظمی جان گرفته و می‌روند تا از قعر جدول فاصله بگیرند امید بسیاری به کسب امتیاز از دیدار خود مقابل ذوب آهن دارند. دیداری که کسب امتیاز از آن برای ذوب‌اهنی ها می‌تواند شانس موفقیت آنها را بیش از گذشته کند. اما در طرف مقابل استقلال هم که این روزها با قدرت صدرجدول را در اختیار گرفته به خوبی می‌داند که کسب 3 امتیاز این دیدار می تواند صدرنشینی خود را برای چند هفته تضمین کند. آنها که این روزها با حاشیه‌های ریز و درشتی دست به گریبان هستند با صادر شدن کارت بازی مجیدی از این هفته می توانند از وی نیز در ترکیب خود استفاده کنند. بازیکنی که به نظر خط گلزنی استقلال را پربار تر از گذشته خواهد کرد و نقش بسیاری در موفقیت آتی این تیم خواهد داشت. دیدار این دو تیم از ساعت 17:30 شنبه در ورزشگاه فولاد شهر برگزار خواهد شد.

برنامه دیدارهای هفته بیستم به شرح زیر است:

جمعه 15 دی

نفت آبادان – فجر سپاسی – ساعت 15 ورزشگاه تختی آبادان

ملوان – صبا، ساعت 15، ورزشگاه تختی انزلی

شنبه 16 دی

سایپا – فولاد، ساعت 15، ورزشگاه انقلاب کرج

آلومینیوم – نفت تهران،‌ ساعت 15، ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس

مس – تراکتور سازی، ساعت 15، ورزشگاه شهیدباهنر – کرمان

ذوب آهن – استقلال، ساعت 17:30، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

گفتنی است، دیدار تیم‌های پرسپولیس - گهردورود، راه‌آهن - سپاهان و پیکان – داماش به دلیل آلودگی هوا لغو شد.

لیگ برتر فوتبال استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر