کد خبر: 4083 A

باید مجمع فوق العاده فدراسیون برگزار شود؛

شما متجاوزین به حریم باشگاهها هستید که حکمی را که در فیفا قطعی نشده و از همه مهمتر با مربی خارجی سابق خود توافق کرده است و مکتوبه آن برای شما ارسال شده را بهانه واهی ممانعت از بازی باشگاه داخلی خود می‌دانید.

حسین هدایتی، تشكیل مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال را برای بررسی وضعیت این رشته را خواستار شد.

به گزارش ایلنا، مالك باشگاه‌های استیل آذین و ملوان بندرانزلی با انتقاد شدید از وضعیت فوتبال ایران و فدراسیون گفت: اینجا چه خبر است؟ شما فوتبالی که نیستید! سوء مدیریت که دارید! متولیان مبارزه با فساد و دلال بازی در فوتبال هستید، ولی با نفوذ دلالها و افراد مغرض به باشگاهها و مخصوصا باشگاههای خصوصی که بدون هیچ ادعایی در فوتبالی که درآمدزا نیست، مشغول خدمت هستند، ظلم می کنید. شما احکام صادره از کمیته انضباطی خودتان را قبول ندارید! (حکم صادره درخصوص بدهی باشگاه پیام خراسان به استیل آذین). شما متجاوزین به حریم باشگاهها هستید که حکمی را که در فیفا قطعی نشده و از همه مهمتر با مربی خارجی سابق خود توافق کرده است و مکتوبه آن برای شما ارسال شده را بهانه واهی ممانعت از بازی باشگاه داخلی خود می‌دانید.

وی افزود: فروش و نقل و انتقال امتیاز دسته اولی باشگاهی که با هماهنگی نایب رئیس اول صورت گرفته و هزینه نقل و انتقال (کمیسیون ماده پنج) و حق عضویت و حق بازیکنان در لیگ دو نقدا پرداخت شده و در قرعه کشی تیمها شرکت کرده است را به کدام دلیل لغو می‌کنید؟ چگونه به خودتان حق می دهید با باشگاهی که سالها بدهی دارد همکاری می کنید ولی بازی باشگاهی را که اینگونه اشکالات و بدهی ها را ندارد، لغو می کنید؟ بهتر است بگوییم شما حکم به نفع دلالهای فاسد صادر می کنید.

هدایتی با انتقاد از برخوردهای فدراسیون فوتبال،‌ گفت: وقتی نامه اعتراضیه تحویل کمیته انضباطی می شود آن را با اینکه دریافت می‌کنید، ثبت و رسیدگی نمی کنید و قبل از اینکه ابلاغ شود یا رای قطعی شود، دلیلی بر لغو بازی باشگاه در نظر می گیرید. بهتر است شما جای خود را به مربی بی لیاقت و ذی نفوذ و دلالها در فدراسیون بدهید.

مالك باشگاه‌های استیل آذین و ملوان بندرانزلی با تاكید بر تشكیل مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال گفت: آقای کفاشیان! من بعنوان احدی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال تقاضا دارم بگوئید چرا چند ماه است مجمع برای انتخاب نائب رئیس دوم تشکیل نمی شود. اینجانب بعنوان باشگاه استیل آذین و ملوان از شما تقاضا دارم مجمع فوق العاده ای تشکیل دهید تا علل ناکامی ها در فوتبال ایران و برچیده شدن این فسادها تا دیر نشده بررسی شود. نفوذ افراد فاسد و کوتاهی های فدراسیون در برخورد با آنها موضوع جلسه قرار گرفته و بررسی شود. (در آن مجمع اسناد مربوط را ارائه خواهم کرد).

وی ادامه داد: ما در مقابل این مردم مسئولیم. ما در فوتبال میلیاردها هزینه می کنیم تا برای جوانان نشاط ایجاد کنیم، نه آن که آنان را سر خورده کنیم. با این فدراسیون ما نمی توانیم به وظیفه خود عمل کنیم. جلوی سوء مدیریت ها و بی‌قانونی ها و فساد را در فوتبال بگیرید، نه اینکه افراد فاسد را کنار خودتان جای دهید. جای خودتان را به مدیران لایق فوتبالی بدهید که مردم خاطرات خوب صعود به جام جهانی را با آنان دارند.

هدایتی تصریح كرد: گر امروز شاهد مصاحبه نکردن بازیکنان تیم ملی و سوء تفاهم بین آنان و رسانه ها شده ایم مسئولیت این سوء تفاهم با مدیریت فدراسیون فوتبال است. همه می دانیم بازیکنان و رسانه ها دل و قلبشان برای ورزش و مردم می‌تپد، این ضعف فدراسیون فوتبال است که نمی تواند این سوء تفاهمات را رفع كند.

وی اضافه كرد: من از همکاران دلسوز فدراسیون و باشگاهها تقاضا دارم تلاش مجدانه ای کنیم تا مجمع فوق العاده ای برای رسیدگی به این مشکلات و ارزیابی عملکرد مدیران فدراسیون فوتبال تشكیل شود تا صف افراد سالم و مدیر و دلسوز از افراد نابخرد و افرادی که سوء مدیریت دارند تفکیک شود و الا هزینه های میلیاردی از بیت المال و بخش خصوصی بدون هیچ گونه نتیجه ای در نشاط و شادی این مردم و بالا بردن سطح کیفی فوتبال نخواهد داشت. مطمئن باشید به لطف خدا به عنوان سرباز کوچک این نظام به فعالیت خود در فوتبال ادامه می دهیم و با فساد و بی عدالتی و سوء مدیریت مقابله خواهیم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر