کد خبر: 6408 A

پس از معرفی سرمربی جدید؛

ما روز پنجشنبه هفته جاری در چارچوب دیدارهای هفته دهم از دور رفت مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های كشور یك بازی بسیار مهم با تیم فوتبال داماش گیلان داریم و كار تیم با قوت از امروز زیر نظر مرفاوی ادامه می‌یابد.

مدیر عامل باشگاه صبای قم گفت: عبدالصمد مرفاوی گزینه اصلی باشگاه برای سپردن هدایت تیم فوتبال صبا به وی بود.

به گزارش ایلنا، محسن رمضان بیگی در این خصوص اظهار داشت: بر خلاف اخباری كه در برخی رسانه‌ها مبنی بر مذاكره با سایر مربیان اطلاع رسانی شده بود باید بگویم كه گزینه اصلی باشگاه عبدالصمد مرفاوی بود و بر سر مسائل مختلف با وی توافق شد تا مرفاوی هدایت صبا را در ادامه لیگ برتر عهده‌دار شود.

وی ادامه داد: پیش از این مقدمات همكاری با عبدالصمد مرفاوی فراهم شده بود و بعد از بازی با نفت تهران كه قرارداد گل‌محمدی فسخ شد، با مرفاوی وارد مذاكره نهای شده و در جلسه‌ای كه در استانداری قم تشكیل شد، وی رسما به عنوان سرمربی صبای قم انتخاب شد.

مدیر عامل باشگاه صبای قم اضافه كرد: جلسه انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال صبای قم با حضور پیریایی رئیس مجمع باشگاه صبا و سایر اعضای هیئت مدیره دوشنبه شب در استانداری قم تشكیل شد و توافقات لازم با مرفاوی صورت گرفت.

وی یاد آور شد: مراسم معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال صبای قم به بازیكنان تیم امروز در تمرینات انجام می‌شود و عبدالصمد مرفاوی به صورت رسمی از عصر امروز تمرینات تیم فوتبال صبای قم را برای بازی حساس هفته دهم لیگ برتر زیر نظر می‌گیرد.

رمضان بیگی عنوان داشت: ما روز پنجشنبه هفته جاری در چارچوب دیدارهای هفته دهم از دور رفت مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های كشور یك بازی بسیار مهم با تیم فوتبال داماش گیلان داریم و كار تیم با قوت از امروز زیر نظر مرفاوی ادامه می‌یابد.

رمضان بیگی یاد آور شد: این بهترین انتخابی است كه برای موفقیت در لیگ دوازدهم فوتبال باشگاه‌های كشور انجام دادیم و انشاءالله با همدلی و وفاقی كه بین كادر مدیریت، فنی و بازیكنان تیم صبای قم وجود دارد و حمایت‌هایی كه انشاءالله از داخل استان صورت می‌گیرد، لیگ برتر را با نتایج بسیار خوب ادامه خواهیم داد.

مدیر عامل باشگاه صبای قم بیان داشت: به حمایت تماشاگران و مردم فهیم قم نیز شدیدا نیاز داریم و از آنها می‌خواهیم در ادامه بازی‌های لیگ برتر همه جانبه از تیم صبای قم حمایت كنند تا بازیكنان نیز با تمام توان مقابل حریفان ظاهر شوند.

گفتنی است، عبدالصمد مرفاوی سرمربی سابق تیم‌های استقلال تهران و مس كرمان كه سابقه بازی كردن در تیم استقلال تهران و تیم ملی فوتبال كشورمان را دارد، رسما از عصر سه شنبه چهارم مهر ماه در تمرینات صبا حضور یافته و كار خود را به عنوان سرمربی جدید با این تیم آغاز می‌كند.

 

مرفاوی گل محمدی صبای قم رمضان بیگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر