کد خبر: 644 A

بهروان خبر داد:

سازمان لیگ داربی پایتخت را مثل همیشه با تمهیدات لازم و با همکاری نهادهای ذیربط برگزار خواهد کرد.

ساعت بازی استقلال و پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر تغییر كرد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا بهروان در این باره گفت: براساس درخواست یگان ویژه ناجا و شرکت واحد و موافقت کمیسیون ورزشی شورای تامین استان تهران زمان بازی استقلال – پرسپولیس از ساعت 19:10 به 18 تغییر پیدا کرد. همچنین به دلیل برگزاری اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد دیدار استقلال و پیکان لغو شد و زمان و مکان جدید آن متعاقبا اعلام می شود.

سرپرست سازمان لیگ درباره جنجالی كه بر سر تغییر مكان دیدار داماش و پرسپولیس ایجاد شد هم گفت: سازمان لیگ برتر از روز اول ورزشگاه عضدی رشت را به عنوان میزبان بازیهای داماش تعیین کرده بود، اما به درخواست باشگاه پرسپولیس و موافقت شورای تامین بازی به ورزشگاه سردار جنگل رفت و البته خودم از ورزشگاه بازدید کردم و باید بگویم به هیچ وجه نمی‌تواند میزبان بازیهای لیگ برتر باشد. جاده منتهی به این ورزشگاه یک جاده روستایی است که مطمئنا این جاده باید با همکاری وزارت راه تعریض شود، چرا که اگر این اتفاق نیفتاد شاهد تصادف‌های مرگبار در این جاده خواهیم بود. ورزشگاه سردار جنگل با شرایطی که وجود دارد مورد تایید ای اف سی قرار نخواهد گرفت و باید به وضعیت آن به صورت جدی رسیدگی شود.

بهروان در پایان گفت: سازمان لیگ داربی پایتخت را مثل همیشه با تمهیدات لازم و با همکاری نهادهای ذیربط برگزار خواهد کرد و امیدواریم که این بازی زیبا و دیدنی از کار درآید.

فوتبال ایران دربی سرخابی دربی هفتاد و پنج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر