کد خبر: 6486 A

فدراسیون فوتبال دنده عقب می‌رود؛

مطمئن باشید اگر نگاه و بینش کفاشیان تغییر نکند این مخالفت او با برکناری‌اش مواجه خواهد شد/برای کسب امتیازات کامل دیدار مقابل سپاهان هم قسم شده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با تائید موضوع تلاش برخی مدیران باشگاه‌های برای برگزاری مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال تاکید کرد که عدم تغییر بینش علی کفاشیان ممکن است به قیمت برکناری او تمام شود.

صادق درودگر در گفت‌وگو  با خبرنگار ایلنا در رابطه با تلاش برخی مدیران باشگاه برای برگزاری مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال گفت: این موضوع صحت دارد و بنده نیز در نامه‌ای که در اختیارم قرار گرفت این طرح را امضا و به عنوان نماینده باشگاه ملوان بندرانزلی خواستار برگزاری این مجمع فوق‌العاده شدم.

وی افزود: ما در این مجمع فوق‌العاده به دنبال اصلاح برخی ساختارهای فدراسیون فوتبال و مهم تر از همه بینش موجود حاکم بر این فدراسیون هستیم. مطمئنا اگر فرایند با دموکراسی همراه باشد نتیجه خوبی از این مجمع خواهیم گرفت اما اگر همچون گذشته فضا براساس اصول دموکراسی نباشد قطعا نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود بحث برکناری علی کفاشیان و انتخاب یک رئیس جدید برای فدراسیون فوتبال هم در این مجمع مطرح خواهد شد، گفت: موضوع برکناری شخص نیست. همانطور که گفتم ما می‌خواهیم بینش حاکم را تغییر دهیم، هر چند ممکن است در برخی کمیته ها هم تغییراتی ایجاد کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه اگر این بینش تغییر نکند چه اتفاقی خواهد افتاد، گفت: من نمی‌توانم بگویم کفاشیان بهترین یا بدترین گزینه برای فدراسیون فوتبال است. مطمئنا اگر فدراسیون فوتبال در زمان صفایی فراهانی و محمد دادکان با یک ساختار اصولی پیش می‌رفت بخاطر بینش بسیار خوب آنها به فوتبال کشور بود.

درودگر تصریح کرد: همه ما انتظار داشتیم کفاشیان در دوره دوم ریاستش بر فدراسیون فوتبال ساختار جدیدی را بر این فدراسیون حاکم کند اما عدم معرفی دبیرکل این فدراسیون به هیات رئیسه برای تایید او و بی نظمی‌های بسیار زیاد موجود در برگزاری مسابقات لیگ و مهم‌تر از همه برخورد بسیار ضعیف فدراسیون فوتبال با صدا و سیما بر سر حق پخش تلویزیونی نشان داد که کفاشیان رو به جلو که حرکت نکرده هیچ، دنده عقب هم رفته است.

وی افزود: متاسفانه بسیاری از باشگاه‌های ما امروز با فدراسیون فوتبال بر سر برنامه‌ریزی لیگ برتر مشکل دارند و هر یک به نوعی علیه برنامه‌ریزی موجود موضع‌گیری می‌کنند. مطمئن باشید اگر نگاه و بینش کفاشیان به فوتبال کشور تغییر نکند این مخالفت او با برکناری‌اش مواجه خواهد شد. بی تردید زمانی که پدر یک خانواده نتواند فرزندان آن خانواده را به خوبی هدایت کند مشکلات بسیار زیادی برای خودش به وجود خواهد آورد.

مدیرعامل باشگاه ملوان در ادامه در رابطه با شرایط این تیم برای دیدار مقابل سپاهان گفت: ما در شرایط بسیار عالی به سر می‌بریم و از هر لحاظ آماده رویارویی با تیم سپاهان هستیم. بازیکنان ما دیدار مقابل فولاد را که اصلا بازی خوبی نبود و در این بازی شادابی کافی نداشتیم را فراموش کرده و خود را آماده کسب 3 امتیاز این دیدار کرده‌اند.

وی در رابطه با شانس پیروزی تیمش در این دیدار گفت: ما برای کسب امتیازات کامل این دیدار هم قسم شده‌ایم و از نگاه خودم بیش از 70 درصد شانس پیروزی در این دیدار را داریم.

لیگ برتر فوتبال فدراسیون فوتبال ملوان بندر انزلی سپاهان اصفهان علی کفاشیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر