کد خبر: 6651 A

محمدرضا عباسی:

هر چند در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست اما تیم سیاه جامگان برای صعود به لیگ دسته یک بسته شده است.

مدیرعامل باشگاه فوتبال سیاه جامگان مشهد الرضا گفت: این تیم برای صعود به لیگ دسته یک بسته شده است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عباسی با بیان این مطلب اظهار کرد: به دلیل سنگینی بازی قبل، گرمی هوای دزفول و مسمومیت تعدادی از بازیکنان، تیم سیاه جامگان روز گذشته در بازی با داتیس لرستان از نظر کیفی در حد انتظار ظاهر نشد اما موفق شدیم با نتیجه یک بر صفر اولین بازی خانگی خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی در خصوص حضور تماشاچیان در این بازی گفت: با وجود اینکه برای این بازی 3 دستگاه اتوبوس از میدان تختی به ورزشگاه ثامن در نظر گرفته شده بود ولی به علت تازه تاسیس بودن تیم سیاه جامگان حدود 500 نفر تماشاچی در ورزشگاه حضور یافتند که امیدواریم در بازی های بعدی شاهد حضور بیشتر تماشاچیان در ورزشگاه باشیم.

مدیرعامل باشگاه فوتبال سیاه جامگان با تشکر از حمایت هیأت فوتبال استان از این تیم، اظهار داشت: این حمایت ها باعث دلگرمی اعضای تیم و در نتیجه کسب نتایج مناسب در بازی های لیگ خواهد شد.

عباسی درباره صعود این تیم به لیگ دسته یک بیان کرد: هر چند در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست اما تیم سیاه جامگان برای صعود به لیگ دسته یک بسته شده و امیدواریم با لطف خدا و تلاش بازیکنان و کادر فنی به این مهم دست پیدا کنیم.

وی در پایان در خصوص بازی بعدی این تیم گفت: دوشنبه هفته آینده با تیم پرسپولیس گناوه در بوشهر دیدار خواهیم کرد اما متاسفانه چون امکانات تصویری در لیگ های دسته دو بسیار ضعیف است، شناخت کافی از این تیم نداریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر