کد خبر: 6654 A

علی دوستی‌مهر:

برای ما فرقی نمی کند که با کدام تیم روبرو شویم برای ما مهم بردن و رسیدن به جام جهانی است.

سرمربی تیم ملی نوجوانان درباره آخرین وضعیت تیم ملی به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، علی دوستی‌مهر درباره بازی با یمن و بازی فردا مقابل کویت گفت: همانطور که روز اول هم گفته بودم همه تیم هایی که به تهران آمده اند تیم های قدرتمندی هستند و تیم ضعیف یا گروه آسان وجود ندارد. فوتبال در آسیا و در رده پایه پیشرفت کرده و واقعا مثل گذشته نیست که برخی تیم ها از پیش برنده باشند. کره شمالی که قهرمان دوره گذشته بوده از کره جنوبی سه گل دریافت می کند در حالیکه کره جنوبی تیمی بود که به سختی بالا آمد.

وی ادامه داد: ما برنامه هایمان را پیش برده ایم و صعودمان در دو بازی اول قطعی شد. همه دیدند که گروه ما آنچنان که گفته می شد آسان نبود. به نظر من یمن یکی از بهترین تیم های حاضر در گروه است که همچنان شانس دارد. اگر ما کویت را ببریم و یمن با اختلاف لائوس را شکست دهد می تواند صعود کند. آنها فوتبال را خشن و محکم بازی می کردند و به نظرم تیم آماده ای هستند. در نیمه اول هم برای ما مشکل ساز شدند.

دوستی مهر درباره اینکه چرا تیم ملی نوجوانان در دقایق اول گل می خورد گفت: ما در ایران بازی می کنیم. جدای از اینکه عدم پخش مستقیم بازیها روی همه اثر گذاشته و واقعا هم من و هم بازیکنان از این کار شوکه هستیم بازیکنان برای اینکه بازی خوبی ارائه دهند استرس دارند اما در ادامه بازی حریفان را اسیر کردیم. دیروز به یمن چهار گل زدیم و 4 گل دیگر نزدیم و سه توپ ه دیرک زدیم. من همانطور که در کنفرانس گفتم در بازی‌های آینده این اشکال گل خوردن در دقایق اولیه را برطرف کنیم. درباره پخش مستقیم بازی هم فکر می کنم همه حرفها گفته شده و احتیاجی به تکرار نیست.من در کنفرانس هم گفتم اگر قرار است بازی فردا مقابل کویت پخش نشود بهتر است تا پایان مسابقات را پخش نکنند.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در پایان گفت: برای ما مهم نیست که در پلی آف به کویت بخوریم یا به استرالیا. برای ما مهم این است که به جام جهانی برسیم و برای رسیدن به جام جهانی باید از همه حریفان عبور کنیم.این یک اصل است که مورد توجه همه ماست. هر چند که استرالیا حریف قدرتمندی است و فوتبالی فراتر از آسیا دارد. عراق هم یکی از بهترین تیم های این دوره از رقابتهاست و ما در عراق در مرحله مقدماتی با این تیم بازی کرده ایم و شناخت داریم. عراقی ها هم از ما شناخت دارد. در هر صورت بار دیگر تاکید می کنم که برای ما فرقی نمی کند که با کدام تیم روبرو شویم برای ما مهم بردن و رسیدن به جام جهانی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر