کد خبر: 6674 A

ملی‌پوشان نوجوان ایران:

مهم است که بازی‌های‌ ما از تلویزیون پخش شود چراکه برای سرافرازی پرچم ایران زحمت می کشیم و دوست داریم مردم نتیجه زحمات ما را ببینند.

کاپیتان تیم ملی نوجوانان درباره آخرین وضعیت تیم ملی نوجوانان گفت: وضعیت خوبی داریم و بازیکنان برای بردن همه تیم ها و رسیدن به جام جهانی و قهرمانی هم قسم شده اند.

به گزارش ایلنا، سید مجیدی حسینی با بیان این مطلب اظهار داشت: مهم است که بازی‌های‌ ما از تلویزیون پخش شود چراکه برای سرافرازی پرچم ایران زحمت می کشیم و دوست داریم مردم نتیجه زحمات ما را ببینند. اما اگر پخش هم نمی شود بازهم در انگیزه ما تاثیری ندارد. ما تلاش خودمان را می کنیم تا به جام جهانی و قهرمانی برسیم. در دو بازی اول دردقایق اولیه گل خوردیم و من فکر می کنم به خاطر اینکه بچه ها حریفان را دست کم می گیرند این اتفاق می افتد اما بعد جبران کرده ایم و خوشحالیم که دل مردم را شاد کردیم. امیدوارم فردا برای بازی با کویت مردم به ورزشگاه بیایند تا با حمایت مردم سرگروه شویم.به قول سرمربی مان ما می خواهیم مردم ایران را با فوتبال آشتی دهیم.

سعید عزت اللهی هافبک تیم ملی نوجوانان که دیروز در بازی مقابل یمن گل دوم را به ثمر رساند هم درباره رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: ما در 15ماه گذشته اردوهای زیادی را پشت سر گذاشتیم و سختی‌های زیادی کشیدیم تا بتوانیم در این رقابت‌ها بدرخشیم. ما برای صعود به جام جهانی انگیزه زیادی داریم و می خواهیم ایران در جام جهانی نوجوانان حضور داشته باشد. دوست داریم بازیهایمان پخش مستقیم شود اما اینکه چرا این اتفاق نمی افتد جای سوال دارد. بسیاری از بازیکنان از جاهای مختلف کشور هستند و خانواده هایشان دوست دارند بازی بچه هایشان را ببینند. امیدواریم لااقل بازی فردا را پخش کنند. بازی فردا مقابل کویت حساس است چرا که ما می خواهیم به عنوان سرگروه به مرحله پلی آف برویم. اینکه به عنوان سرگروه به مرحله بعد برویم برای ما اهمیت دارد. ما دربازی مقابل یمن خیلی خوب به بازی برگشتیم و در نیمه دوم که به نیمه مربیان مشهور است توانستیم یمن را به زانو دربیاوریم.

امیرمحمد مظلوم، مهاجم تیم ملی ایران هم که در این مسابقات دو گل زده است گفت: دوست دارم آقای گل رقابتها شوم اما دیروز بدشانس بودم و سه موقعیت مسلم گلزنی ام از دست رفت.یک تک به تک را به گل تبدیل نکردم، یک شوت از راه دورم را دروازه بان یمن به کرنر فرستاد و یک ضربه ام هم به دیرک خورد. دیروز می توانستم 5 گله شوم اما بد شانس بودم. البته زیاد هم مهم نیست، مهم این است که به جام جهانی صعود کنیم چرا که هم قسم شده ایم. ما انگیزه بالایی برای صعود به جام جهانی داریم و هیچ حریفی هم برای ما فرقی ندارد. نه عراق و نه استرالیا و نه کویت برای ما درست مثل یمن و لائوس هستند و باید آنها را شکست دهیم. من از اینکه بازیها پخش مستقیم نمی شود ناراحت هستم اما سوال بچه ها این است که ما وقتی به جام جهانی هم صعود کردیم قرار است بازیهایمان را نشان ندهند؟ امیدوارم مردم فردا به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر