کد خبر: 67285 A

اصغرخان انجوم:

بازیكنان ما پیکار سختی در مقابل بازیكنان ایران خواهند داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان پاكستان دیدار پایانی تیم كشورش در گروه D مسابقات فوتبال قهرمانی نونهالان آسیا مقابل تیم ملی ایران را در حكم فینال این رقابت ها دانست.

به گزارش ایلنا، اصغرخان انجوم اظهار داشت: برنده دیدار تیم‌های پاكستان و ایران به هدف خود در این رقابت‌ها دست خواهد یافت و با توجه به اینكه، فوتبالیست‌های نونهال تجربه بسیار کمی دارند، رقم خوردن هر حادثه‌ای، دور از ذهن نخواهد بود. بازیكنان ما پیکار سختی در مقابل بازیكنان ایران خواهند داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان پاكستان با بیان اینکه در این رقابت ها تجربه ارزشمندی بدست آوردیم، گفت: بازیكنان نونهال ما با حضور در این رقابت ها با محیط حرفه ای مسابقات بین المللی بیش از پیش آشنا شدند که این امر تاثیر مطلوبی بر سطح کیفی بازی آنان در آینده خواهد داشت.

اصغرخان انجوم از برنامه ریزی 4 سالهفدراسیون فوتبال پاكستان برای رده های پایه خبر داد و افزود: تیم حاضر در این رقابت ها در آینده ای نزدیك تیم بزرگسالان پاكستان را تشكیل خواهد داد که امیدواریم نتایج درخشانی را با این تیم بدست آوریم.

وی از برنامه ریزی فدراسیون فوتبال پاكستان برای میزبانی و برگزاری مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 16 سال 2013 آسیا در این كشور خبر داد و افزود: آینده از آن تیمی است كه برنامه ریزی دقیق تر و
منظم تری را در دستور كار خود قرار داده باشد و در رفع محدودیت ها و ضعف های خود تلاش بیشتری را صورت دهد.

سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان پاكستان در ادامه سخنان خود در مورد میزبانی شهر مشهد گفت: میزبانی عالی بود و فدراسیون فوتبال ایران توانست با میزبانی فوق العاده و برنامه ریزی شده در مشهد به اهداف خود، دست یابد.

وی افزود: در حال حاضر كنفدراسیون فوتبال آسیا نیز با تایید میزبانی شایسته شهر مشهد، راه را برای برگزاری مسابقات بزرگتر در مشهد هموار ساخته است.

اصغرخان انجوم در ادامه ضمن اشاره به رضایت اعضای تیم فوتبال پاكستان از حضور در مشهد، خاطر نشان كرد: نزدیكی دو كشور ایران و پاكستان به یكدیگر و برخورد فرهنگ های مختلف و ارزشمند آن ها سبب همبستگی دو ملت شده است از این رو تفاوت چندانی میان پاكستان و ایران در نحوه رفتار و برخوردهای مردم آنان دیده نمی شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان پاكستان در پایان کیفیت مراسم افتتاحیه رقابت های گروه D فوتبال نونهالان آسیا در آرامگاه فردوسی مشهد را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: میزبانی خوب مشهد سبب شد تیم ها با خاطره ای خوش از كشور ایران خارج شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر